Prawa pacjenta, sprawdź gdzie uzyskasz pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie

Październik zdecydowanie pokazuje się nam od jak najlepszej strony. Pogoda, jak na jesień jest wręcz wyśmienita i niech tak zostanie jak najdłużej. Nie tęsknię za mrozami czy okropnym deszczem, a słoneczko dodaje energii.

Dzisiaj ważny temat bo napiszę o prawach pacjenta.

prawa pacjenta

Pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie

Nie wiem czy miałaś/eś kiedykolwiek okazję odwiedzić stronę prawapacjenta.org, jeśli nie to serdecznie zapraszam, po co? Strona Prawa Pacjenta to grupa profesjonalistów, specjalistów oraz radców, którzy pomagają domagać się swoich praw jako pacjent. To bezpłatna porada, indywidualne podejście do klienta oraz pomoc w zadość uczynieniu i uzyskaniu odszkodowania.

Jako pacjent masz swoje prawa, a o tym często się zapomina. Prawo do bezpłatnych świadczeń opieki zdrowotnej, prawo do poszanowania godności i intymności, prawo do zachowania tajemnicy na temat zdrowia, prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, prawo do zgłaszania niepożądanych działań produktów leczniczych i wiele innych.

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym może pochwalić się wygranymi sprawami w takich zagadnieniach jak, między innymi: incydent anestezjologiczny czy rekompensata za błąd porodowy. Pomagają w uzyskaniu odszkodowania za błąd lekarski, ich priorytetem jest jak najlepsza reprezentacja klienta w sądzie. Ich celem jest uzyskanie jak najwyższego odszkodowania.

Strona Prawa Pacjenta może zaoferować Ci bezpłatną poradę, dzięki czemu dowiesz się, czy masz prawo do odszkodowania i jaka może być jego wysokość.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde