Rolety na wymiar do Twojego domu

Jaka u Ciebie pogoda? U mnie zapowiadali, że się polepszy, ale jeszcze nie widać poprawy. Ciągłe deszcze i silne wiatry, a do tego nieprzyjemny chłód. Nie taką jesień lubię! Proszę o dużo promieni słońca i cieplejsze dni! 

Kolejny raz przychodzę z małą podpowiedzą dla osób, które są w trakcie budowy lub remontu. Dzisiaj propozycja w postaci rolet, które przydadzą się w każdym domu czy mieszkaniu.


Rolety na wymiar do Twojego domu 

Urządzając swoje cztery kąty marzyło mi się żeby w głównych pomieszczeniach założyć rolety z imitacji drewna, udało się. Właśnie takie mamy w salonie, sypialni i kuchni. Mimo iż trzeba je regularnie przecierać z kurzu to bardzo je lubię i pewnie gdybym urządzała się jeszcze raz to ponownie bym je wybrała. Do łazienek natomiast zdecydowaliśmy się na rolety plisowane i również uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Tutaj musieliśmy wybrać produktu robione na wymiar. Na szczęście aktualnie sporo stron oferuje tego typu rozwiązania. Przykładem jest lotari.pl.


Rolety na wymiar Lotari

Lotari to sklep internetowy, która oferuje rolety okienne, rolety mini, żaluzje pionowe, rolety plisowane i dekoracje z nadrukiem. To produkty ekologiczne, hipoalergiczne i o bezwonnych nadrukach lateksowych. Oprócz tych produktów znajdziesz też u nich: naklejki, tapety, obrazy, poduszki i wiele innych akcesorii. Sklep Lotari dba o jakość produktów oraz każdego klienta. Ich wyroby są znane nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie. Świetnie sprawdzają się w domu, mieszkaniu, biurze itp. Tak więc jeśli szukasz rolet - koniecznie do nich zajrzyj.

Atutem rolet na wymiar jest dostosowanie ich do każdej wielkości okna, dzięki czemu masz pewność, że będą fajnie prezentować się nawet na niewymiarowym oknie.

Jesteś w trakcie remontu lub budowy? Zachęcam do odwiedzenia strony Lotari. 

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde