Omega System - systemy prezentacyjne i wystawiennicze

Jestem w szoku jak pogoda w naszym kraju szybko się zmieniła. Wraz z wrześniem dotarł do nas jakiś zimny front atmosferyczny i natychmiastowo zrobiła się jesień. Halo, halo, czy to już faktycznie koniec lata? Oby chociaż październik był cieplejszy, bo słoneczna jesień zdecydowanie lepiej wygląda. Liczę na "złoty" październik! Swoją drogą jaka pogoda u Ciebie? Podobnie jak u mnie: ponuro, zimno i deszczowo? A może przeciwnie? Napisz w komentarzu.

 

Omega System

Tym razem kilka słów o firmie Omega System i o tym co oferuje. To firma, która na rynku jest już od ponad 25 lat. Ich celem jest kształtowanie nowych trendów na rynku systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. Są autorami oraz producentami konstrukcji bazujących na systemie profili aluminiowych. W ofercie znajdziesz: systemy ram aluminiowych na potrzeby wystaw i prezentacji, przenośne i stacjonarne elementy oznakowania, materiały do organizacji hal czy biur i inne produkty bazujące na konstrukcjach wykonanych z aluminiowych profili.

Omega System gwarantuje trwałości i wysoką jakość i to w niskiej cenie. 

Omega System oferuje również stoiska targowe QUBE www.qubesystem.pl, czyli jedna rama – wiele możliwości. To lekka, aluminiowa konstrukcja pozwalająca tworzyć dowolne konfiguracje za pomocą jednego zestawu ram. Ich celem jest wzniesienie ścian stoiska, budowa standów reklamowych czy stojaków. Możesz utworzyć swoje stoisko dostosowując się do dowolnego miejsca, prezentując własną ofertę. To uniwersalne rozwiązanie, które stosowane jest przez wiele firm.

Jeśli jesteś właścicielem firmy to stoiska targowe QUBE będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde