Kryształowa Lampa Aurelis Crystal – zalety jej posiadania

Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde
Niestety, ale jesień chyba już się rozgościła na dobre. Dla mnie to odrobinę za wcześnie, ale przecież nie mogę nic z tym zrobić. Może, chociaż pogoda nie będzie tak bardzo kaprysić i w końcu wyjdzie słońce. Szczerze, nie czułam w tym roku tego prawdziwego lata w naszym kraju. Zbyt mało mieliśmy upalnych dni i nie zdążyłam się nimi nacieszyć. Dobrze, że chociaż mogłam skorzystać ze słońca podczas urlopu w Egipcie.


Skoro już jesień, to najwyższa pora zaopatrzyć się w świece i coś, co wprowadzi niezwykły klimat w Twoim domu. Taką rzeczą okazała się lampa Aurelis Crystal. Co takiego ma w sobie?


Zalety kryształowej lampy Aurelis Crystal

Aby jesienią nie popaść w depresję, trzeba się odpowiednio przygotować. Warto zaopatrzyć się w ciepły koc (polecam syrenkę), zestaw herbat, świece zapachowe, swetry, grube skarpety, sole do kąpieli i inne umilacze. Wprowadź klimat do swojego domu, dzięki któremu polubisz jesień. I tutaj doskonale sprawdzi się lampa Aurelis Crystal.

Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde

Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde

Kryształowa lampa Aurelis Crystal wykonana została z solidnego tworzywa w kształcie walca z wcięciami, który po włączeniu tworzy wzór róży. Jest przeźroczysta, dzięki czemu światło wydostające się ze środka ładnie rozświetla pomieszczenie. Lampa zasilana jest wbudowaną baterią, kablem USB dołączonym do zestawu. Można jej używać podczas ładowania lub bezprzewodowo. Takie rozwiązanie pozwala postawić lampę w dowolnym miejscu: w sypialni, na tarasie lub balkonie, w salonie, biurze, w restauracji, itp. Lampa posiada 16 różnych kolorów, które można wybierać za pomocą dołączonego pilota lub poprzez dotyk przełącznika znajdujący się na czubku (srebrna nakładka). Tym samym przyciskiem można włączyć i wyłączyć lampę.

Aurelis Crystal to lampa, która wprowadzi do Twojego pomieszczenia niesamowity klimat i barwną aurę, zwłaszcza, teraz gdy wieczory są coraz dłuższe i znacznie więcej czasu spędzamy w domu.

Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde

GŁÓWNE ZALETY LAMPY Aurelis Crystal:

  • jest bezprzewodowa,
  • tworzy oryginalny nastrój w domu,
  • posiada 16 kolorów światła,
  • łatwo się przełącza,
  • wysoka jakość wykonania,
  • ma ciekawy kształt,
  • sprawdzi się w każdym pomieszczeniu,
  • jest bezpieczna (posiada certyfikat CE).

Świetnie sprawdzi się wieczorem podczas oglądania ulubionego serialu, czytania czy kąpieli. Masz ochotę na romantyczną kolację ze swoim partnerem? Aurelis Crystal zadba o klimat! Koniecznie musisz zajrzeć na stronę aurelis.pl i sprawdzić ofertę. Oprócz kryształowej lampy znajdziesz tam: projektor gwiazd (również polecam), lampę narożną, lampę księżyc, lewitującą żarówkę i inne ciekawe rozwiązania do aranżacji wnętrz. Zapraszam!

Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde
Kryształowa lampa bezprzewodowa Aurelis - dyedblonde

Pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Kryształowa lampa Aurelis Crystal sprawdzi się doskonale. To idealny pomysł na prezent na różne okazję. Na dzień mamy, urodziny, imieniny, rocznicę, parapetówkę itp. Lampa dostępna jest w sklepie aurelis.pl, gdzie aktualnie oferują darmową wysyłkę.

Jak Ci się podoba taka kryształowa lampa? Chciałabyś/chciał taką otrzymać na prezent? Nam doskonale sprawdza się podczas wieczornych, serialowych seansów.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde