Kancelaria AIF

Ostatnie dni są bardziej jesienne niż letnie. Oby zbliżający się długi weekend przyniósł więcej słońca! Nie ukrywam, że chciałabym jeszcze skorzystać z basenu. Zimne noce nie pomagają w utrzymaniu temperatury wody, a więc liczę na weekendowe upały! Swoją drogą jakie masz plany na długi weekend? My planujemy jednodniowy wypad, ale jeszcze do końca nie wiemy gdzie wylądujemy.

Dzisiaj krótka wzmianka o kancelarii AIF. Zobacz czym się zajmuje i gdzie się mieści.


Kancelaria AIF – czym się zajmują?

Z kancelarii prawny raczej nie korzystamy na co dzień. Jednak są w życiu takie momenty, w których wizyta u prawnika może być konieczna, dlatego też warto wiedzieć o takich miejscach jak chociażby kancelaria AIF.

Kancelaria AIF to nowoczesna spółka, która już od ok. 20 lat prowadzi sprawy windykacyjne. Zajmują się przede wszystkim: windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje działania opierają na doświadczeniu, wiedzy oraz świetnie dopasowanym i zgranym zespole zatrudnionych pracowników. Pracownicy kancelarii AIF to osoby wyspecjalizowane w dziedzinach prawa gospodarczego, mediatorów sądowych i negocjatorów.

Kancelaria AIF oferuje kompleksowe doradztwo prawne, bieżącą obsługą prawną firmy, przygotowywanie profesjonalnych projektów umów, pism procesowych, opinii oraz ekspertyz prawnych.

Do mocnych stron kancelarii AIF należy skuteczność w odzyskiwaniu długów, którą zapewnia kadra windykatorów i negocjatorów posiadających spore doświadczenie. Kancelaria świadczy także usługo doradcze dotyczące współpracy z bankami, firmami leasingowymi czy towarzystwami ubezpieczeniowymi,

Całą ofertę, opinie klientów i wszelkie dodatkowe informacje o kancelarii AIF znajdziesz na stronie: www.aif.com.pl. Zachęcam do odwiedzenia ich strony.

Kancelaria AIF mieście się we Wrocławiu na ulicy Halickiej. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde