Nowa kolekcja męskich bluz od Nike - na co postawił amerykański gigant na wiosnę

Bluzy Nike w oryginalnych, wiosennych kolorach
Firma Nike to prawdziwy potentat na rynku odzieżowym. Nie da się ukryć, że producent ten od zawsze królował w odzieży sportowej, jednak wraz z upływem czasu, to modna odzież na co dzień stała się jego największą domeną. Nie ukrywajmy, że firmę Nike szczególnie cenią sobie panowie. Wynika to z faktu, że mogą oni czuć się w niej wygodnie i w dalszym ciągu wyglądać niezwykle stylowo. Śmiało można powiedzieć, że Nike nie ma sobie równych jeśli chodzi o produkcję męskich bluz, a panowie wyjątkowo ten fakt doceniają. Coraz częściej bowiem można spotykać ich dumnie paradujących po ulicach w bluzie od amerykańskiego giganta odzieżowego. Wobec tego warto nieco bliżej przyjrzeć się temu jakie męskie bluzy od Nike na sezon wiosenny zagościły w kolekcji tego producenta.

 

Bluza Nike z kapturem lub bez - panowie mają wybór!

Bluzy od Nike to prawdziwa perfekcja i klasa w jednym. Nie da się ukryć, że męska bluza Nike obecnie jest wyznacznikiem każdego szanującego się dżentelmena, który ceni sobie komfort i wygodę, a jednocześnie zawsze dba o to, by prezentować się na najwyższym poziomie. Na sezon wiosenny firma Nike zaproponował męskie bluzy zarówno w wersji z kapturem jak i bez niego. Nie da się ukryć, że jest to ogromne udogodnienie jeśli chodzi o wybór. Panowie dość często mieli na oku daną bluzę, jednak już po chwili zauważali, że brakuje w niej kaptura po czym niestety rezygnowali z zakupu. Nie da się ukryć, że dla jednych mężczyzn bluza z kapturem to świetne rozwiązanie, podczas gdy drudzy panowie cenią sobie męskie bluzy w bardziej klasycznej i stonowanej wersji, czyli bez kaptura. Warto także wrócić uwagę na absolutną nowość w asortymencie bluz męskich Nike. Jest nią bluza jordan - która szybko podbiła sobie serca panów i z pewnością już zagościła w szafie większości z nich.

 

Bluzy Nike w oryginalnych, wiosennych kolorach

Z czym kojarzy się nam sezon wiosenny w modzie? Zarówno panie jak i panowie zgodnie odpowiedzą, że z kolorami. Firma Nike pokazuje, że również jest tego samego zdania. Bluza męska Nike ma więc nawiązywać do typowo wiosennej kolorystyki, a jednocześnie nie ujmować panom ich męskości. Niemniej jednak bez względu na to, czy w kręgu zainteresowania mężczyzn będzie bluza z kapturem, czy bluza Nike bez niego, nie można mieć wątpliwości co do szerokiej gamy kolorystycznej. Niemniej jednak w dalszym ciągu wiosenne kolory są męskie i nie sprawią, że panowie poczują się w nich bardziej kobieco. Warto zwrócić uwagę na bluzy męskie od Nike, które dodatkowo posiadają delikatne wstawki z motywami kwiatowymi czy bogate zdobienia na lamówkach kaptura lub ściągaczy. Łącząc to z wyrazistym nadrukiem, którym jest logo firmy Nike, męskie bluzy będą się prezentować zjawiskowo i nietuzinkowo, a każdy mężczyzna z pewnością po cichu na to liczy.

 

Męskie bluzy od Nike, czyli najlepsze materiały

Męskie bluzy z pewnością królują w szafach panów. Niemniej jednak te, które nie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, już po kilku miesiącach stają się bezużyteczne i rozciągnięte, a ich estetyka pozostawia wiele do życzenia. Firma Nike postarała się więc o to- jak zawsze zresztą - by bluzy męskie nie tylko powalały na kolana swoim wyglądem, ale także i ponadprzeciętną jakością. Dzięki nim panowie mogą być spokojni o to, że w pralce "coś" się wydarzy. Bluzy Nike będą tak samo efektownie się prezentować zarówno po pierwszym jak i po dziesiątym praniu, a ich nadruk pozostanie nienaruszony. Takie bluzy męskie z pewnością będą najważniejszym elementem męskiej garderoby w sezonie wiosennym.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde