Paulas Choice Resist Anti Aging Eye Cream – zamówienie z topestetic.pl

Najlepszy krem pod oczy z Topestetic
Ostatnio wykończyłam wszystkie swoje zapasy kremów pod oczy. Co jak co, ale na tej części twarzy skupiam się od jakiegoś czasu najbardziej. Powód? Chyba trochę przeraziły mnie pojawiające się tam zmarszczki, a przecież jak wiadomo, po skórze w okolicach oczu najłatwiej rozpoznać wiek.

 

Zamówienie z topestetic.pl

Nie trudno zauważyć, że bardzo często zamawiam kosmetyki w sklepie topestetic.pl. Jestem ich wierną fanką, ale nic dziwnego, ich asortyment potrafi oczarować. To właśnie dzięki Topestetic poznałam wiele niesamowitych marek, po które sięgam do dzisiaj. Jedną z nich jest Paulas Choice.

Najlepszy krem pod oczy z Topestetic

Paulas Choice

Paulas Choice jest amerykańską marką stworzoną przez Paulę Begoun, zainspirowaną własnymi doświadczeniami. Ze względu na problemy skórne, z którymi się borykała, zaczęła sprawdzać etykiety kosmetyków, a dzięki ich analizie wiedziała, które składniki wpływały na pogorszenie stanu jej cery. Był to krok do zagłębienia wiedzy na temat pielęgnacji skóry, wydania książki o urodzie i w końcu założenia swojej marki kosmetycznej. Paulas Choice to kosmetyki o bezpiecznym składzie, nie perfumowane i nie testowane na zwierzętach.

Z marką Paulas Choice jest to moje pierwsze spotkanie, ale czy ostatnie?

 

Paulas Choice Resist Anti Aging Eye Cream

Krem umieszczony został w niewielkiej tubce o pojemności 15 ml. Tubkę utrzymano w kolorystyce szaro-białej, podobnie jak kartonik, w który jest zapakowana. Cena za 15 ml kremu Paulas Choice Resist Anti Aging Eye Cream to około 165 zł. Dużo, ale czy warto? Zobacz sam/a.

Zawartość tubki to niezwykle treściwy, zbity krem w kolorze białym, który mimo, że wydaje się być tłustawy ładnie wchłania się w skórę, nie pozostawiając żadnej lepiącej warstwy. Krem raczej powinien być aplikowany na wieczór, mi jednak niejednokrotnie zdarzyło się go nałożyć w ciągu dnia tuż przed wykonaniem makijażu. Nie zauważyłam wówczas, żeby w jakikolwiek negatywny sposób wpływał na jego trwałość.

Najlepszy krem pod oczy z Topestetic
Najlepszy krem pod oczy z Topestetic

Paulas Choice Resist Anti Aging to krem pod oczy przeznaczony do skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, pozbawionej blasku, czy suchej. W jego składzie zawarto między innymi: masło shea, peptydy, ekstrakt z mącznicy lekarskiej, witaminę C, resweratrol, ekstrakt z korzenia lukrecji, kwas fitynowy, beta-glucan, witaminę E, czy ekstrakt z kory wierzby białej. Zadaniem kremu Resist Anti Aging jest poprawa mikrokrążenia, wzmocnienie naczyń krwionośnych, spowolnienie procesów starzenia, poprawa nawilżenia, łagodzenie podrażnień i odżywienie.

Stosując go zauważyłam kilka zmian na swojej skórze w okolicach oczu. Przede wszystkim dużo lepsze nawilżenie i odżywienie. Moja skóra stała się ładnie wygładzona, zmarszczki zaczęły być jakby odrobinę mniejsze, ale co mi się najbardziej spodobało to fakt, że moje cienie pod oczami zostały rozjaśnione. Odkąd krem Resist Anti Aging zaczął towarzyszyć podczas pielęgnacji, moja skóra pod oczami stała się dużo bardziej promienna, nie wygląda na zmęczoną jest zregenerowana i ukojona.

Najlepszy krem pod oczy z Topestetic
Najlepszy krem pod oczy z Topestetic

Podczas stosowania, krem nie podrażniał moich oczu i nie występowało żadne pieczenie. Ostatecznie mimo, że jest dość drogi uważam, że jest warty bliższego zapoznania. Początkowo zachęcam do wypróbowania próbek i oceny, czy akurat Tobie spodoba się jego konsystencja i pierwsze działanie. Jeśli o mnie chodzi jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując go. Pierwszy raz miałam tak treściwy krem pod oczy, którego zbita konsystencja kompletnie mi nie przeszkadzała. Polecam go osobom, u których występują pierwsze zmarszczki, cienie pod oczami i sucha skóra.

Koniecznie napisz w komentarzu czy znasz markę Paulas Choice!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde