Wiosenny makijaż z Notino.pl

Wiosenny makijaż
Mam nadzieję, że wiosna już zostanie z nami na dłużej. Człowiekowi od razu lepiej gdy pojawia się słońce, niech tylko nie waży się już chować!

Wiosenna pogoda nastraja do działania i zmian w swoim życiu. To taki kopniak z motywacją, któremu nie można nie ulec. Póki co sama zaczęłam od zmian w garderobie robiąc w niej porządek i pozbywając się kilku niepotrzebnych ciuchów. Ponadto postanowiłam nieco odmienić swój makijaż stawiając w większości na róż. 

Wiosenny makijaż

Przyznam, że ostatnio moimi ulubionym kolorami w makijażu są wszystkie odcienie brązu. W tych odcieniach czuję się kobieco, elegancko i przede wszystkim sobą. Jednak skoro jest wiosna to trzeba nadać swojej twarzy nieco więcej koloru!

I tutaj pozwoliłam sobie zaproponować kilka rozwiązań.

Paletki do makijażu 

W większości odrzucam brązy i stawiam na nieco żywsze kolory! Przykładem może być chociażby paletka Rude Cosmetics C'est La VieIt's Our Secret w przepięknych żywych kolorkach. Znajdziesz tam odcień: biały, czarny, fioletowy, brązowy, niebieski, różowy, zielony, pomarańczowy, beżowy, żółty, a dzięki nim stworzysz na swojej powiece nietuzinkowy makijaż oka.

Świetnym rozwiązaniem może też być paleta Makeup Obsession Spiritual Stars, która ma nieco bardziej stonowane kolorki, jednak łącząc je ze sobą możesz stworzyć coś innego niż zwykle. 

paleta Makeup Obsession Spiritual Stars

Na stronie notino.pl, znajdziesz inne paletki, które spokojnie dopasują się do wiosennego klimatu. 

Płynne cienie do powiek

Co powiesz na płynne cienie do powiek? Sama kiedyś częściej po takie sięgałam, później o nich zapomniałam, a teraz postanowiłam wrócić. Rewelacją jest dla mnie edycja Makeup Revolution Eye Chrome - to dwa cienie w jednym opakowaniu metaliczny i matowy. Do wyboru róże i delikatniejsze odcienie. 

Wiosenny makijaż z Notino.plWiosenny makijaż z Notino.plWiosenny makijaż z Notino.pl

Pomadki

Makijaż dopełniamy pomadkami, koniecznie w kolorze różu. Tutaj proponuję słynne pomadki Bourjois Rouge Velvet The Lipstick o satynowym wykończeniu. Są długotrwałe, pięknie podkreślają usta i co najważniejsze są w wielu kolorach – można wybierać do woli, dopasowując swój ulubiony odcień różu. 

Wiosenny makijaż

Cały makijaż warto uzupełnić odrobiną różu na policzkach i rozświetlaczem, co wniesie nieco świeżości i delikatności. 

Koniecznie napisz w komentarzu jakie kolory będą u Ciebie dominować tej wiosny! Tymczasem, życzę pięknego dnia i cudownej majówki.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde