Nietuzinkowym pomysł na prezent ślubny

Jaki prezent na ślub?
Ciekawa jestem ile w tym roku odbędzie się planowanych ślubów i czy w ogóle ktoś ostatecznie zdecydował się przełożyć go na kilka lat do przodu. Nie jest łatwo, ale myślę, że gdybym sama miała brać ślub w dobie pandemii to po prostu nie robiłabym hucznego przyjęcia.

Tak czy inaczej trzymam kciuki za wszystkie młode pary! Oby udało się Wam zrealizować marzenie i oby dzień ślubu był taki jak sobie go zaplanowaliście. I co najważniejsze by nie przeszkodziła w tym pandemia.

Pomysł na prezent ślubny

Wstęp o ślubach nie bez powodu, bo w dzisiejszym pośćcie chce zaprezentować kilka nietuzinkowych prezentów, a w zasadzie upominków, które sprawdzą się jako prezent na ślub. Od jakiegoś czasu mamy modę, że para młoda w zaproszeniach pisze co chciałaby otrzymać. Ktoś kto to wymyślił miał genialny pomysł! Sami z mężem tak zrobiliśmy! Jeśli ktoś zbiera na dom/mieszkanie czy chociażby samochód to dla niego najlepszym prezentem będą pieniądze. Jeśli ktoś lubi wina, to właśnie podaruj mu wino zamiast kwiatów, po co komplikować sprawę? Niemniej jednak mały upominek od siebie zawsze mile widziany. I ja dzisiaj podpowiem co nim może być! 
 

Zestaw do wina/whisky/drinków z grawerem

Taki zestaw przyda się każdej parze. To oryginalny prezent, który może umilić wieczór we dwoje lub spotkanie z rodziną czy znajomymi. Na stronie murrano.pl znajdziesz wiele takich zestawów. 
Pomysł na prezent ślubny

Album z dedykacją

Kto z nas nie lubi łapać wspomnień na zdjęciach? Album z dedykacją dla pary młodej może być pretekstem by w końcu wywołać zdjęcia zalegające gdzieś na dysku. 
Pomysł na prezent ślubny

Poduszki personalizowane

Przyznam, że sama w domu mam kilka personalizowanych poduszek i bardzo je lubię. Dlatego też twierdzę, że taki prezent może być strzałem w dziesiątkę. Warto jednak wybrać te w kolorze uniwersalnym by pasowały do wnętrza w domu pary młodej. 
Pomysł na prezent ślubny

Stolik śniadaniowy dla par

Tutaj myślę, że taki stolik śniadaniowy jest małym marzeniem każdej z Pań. Śniadanie do łóżka przyniesione przez partnera – nie może być lepiej. 
Pomysł na prezent ślubny

Złoty naszyjnik/celebrytka

To już taki stricte prezent dla Pani Młodej, ale może być świetną propozycją jeśli za mąż wychodzi Twoja najlepsza przyjaciółka lub siostra.
Pomysł na prezent ślubny

Takich pomysłów na prezent ślubny jest całkiem sporo, nie miej jednak wydaje mi się, że wybrałam te najbardziej uniwersalne, które spodobają się większości. Wiadomo, jeśli znasz parę młodą to Ty będziesz wiedzieć najlepiej co się sprawdzi. Mam jednak nadzieję, że choć trochę pomogłam!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde