Mezoterapia bezigłowa z urządzeniem GARETT Electronics Glamour Fresh Skin - moje spostrzeżenia i kilka informacji praktycznych

Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?
Ostatnio mam małego bzika na punkcie urządzeń, które mają pomóc w codziennej pielęgnacji skóry. W mojej toaletce znalazł się już peeling kawitacyjny i urządzenie do mezoterapii bezigłowej skóry marki Garett Electronics i to właśnie o nim dzisiaj opowiem. 


Mezoterapia bezigłowa z urządzeniem GARETT Electronics Glamour Fresh Skin

Przyznam, że nigdy wcześniej nie byłam u kosmetyczki na takim zabiegu jak mezoteriapia bezigłowa skóry. Chodziłam na mezoterapię igłową, która miała pobudzić wzrost moich włosów, ale nie na zabiegi na twarz. Dlatego urządzenie to było dla mnie nowością i byłam ciekawa jego działania i efektów.

Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?
Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?

Informacje praktyczne o urządzeniu GARETT Electronics Glamour Fresh Skin

Jak już możesz zobaczyć powyżej, urządzenie zamówiłam na stronie Garett Electronics skąd przyszło do mnie solidnie zapakowane. Oprócz kartonu, w którym umieszczono produkt, urządzenie było włożone do pudełeczka w kolorze czarnym, na którym widnieje logo marki. W środku dodatkowo znalazł się: kabel USB do ładowania, nakładka magnetyczna do mocowania wacików kosmetycznych oraz instrukcja obsługi. Wszystko pięknie zapakowane i ułożone.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej marki Garett Electronics ma niewielki, kompaktowy rozmiar (167x49x40 mm), a więc jest poręczne i wygodne w użytkowaniu – spokojnie sprawdzi się na wyjazdach. Nie wyślizguje się z ręki i dobrze w niej leży. Obudowa utrzymana została w kolorystyce białej, srebrnej i czarnej co sprawa, że wygląda bardzo elegancko i luksusowo. Samo urządzenie składa się z: głowicy masującej, magnetycznej nasadki, pielęgnacyjnej lampy kosmetycznej, wyświetlacza LCD, włącznika i wyłącznika, przycisku lampy kosmetycznej, pola indukcyjnego oraz portu Micro USB. Moc produktu to 2,5W, a czas całkowitego ładowania 90 minut. Urządzenie podczas pracy wydaje z siebie dźwięk, jednak nie jest to nic głośnego. 

Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?

Funkcje zawarte w urządzeniu do mezoterapii bezigłowej Glamour Fresh Skin

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Glamour Fresh Skin posiada trzy fajne tryby: tryb podgrzewania (HOT), tryb wibracyjny z elektrostymulacją (EMS) oraz tryb wibracyjno-podgrzewający (EMS+HOT). Poniżej postaram się o nich pokrótce opowiedzieć.

Tryb podgrzewania (HOT) – jego zadaniem jest oczyszczanie skóry z makijażu i porów. Aby go uruchomić należy zdjąć magnetyczną nasadkę, założyć na urządzenie wacik nasączony płynem do demakijażu i ponownie nałożyć na niego nasadkę. Gdy robiłam to pierwszy raz wydawało mi się, że wacik jest za gruby by nakładka na niego weszła, ale udało się, trzeba mocniej docisnąć.  Następnie należy przytrzymać przycisk włącznika przez dwie sekundy by na wyświetlaczu pojawił się tryb HOT. Trzymając obszar pola indukcyjnego dłonią, uruchamia się urządzenie i można przejść do oczyszczania twarzy.

Tryb fajnie radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami powstałymi na skórze w ciągu dnia jak i makijażem. Oczywiście przy demakijażu nie obejdzie się bez wymiany wacika na nowy, jakieś 3 razy. Niemiej jednak efekt jak bardzo dobry, widać jak pięknie i przede wszystkim dokładnie oczyszcza skórę.

Tryb wibracyjny z elektrostymulacją (EMS) – zadaniem tego trybu jest napięcie skóry, zwiększenie jej elastyczności oraz usprawnienie metabolizmu komórek skóry. Przed uruchomieniem należy wcześniej dokładnie oczyścić twarz. Za pomocą włącznika ustawić tryb EMS oraz dopasować odpowiedni dla siebie tryb pielęgnacji lampą kosmetyczną (wspomnę o tym poniżej). Podobnie jak w poprzednim trybie, trzymając dłonią pole indukcyjne uruchomione zostaje urządzenie. Głowicą należy poruszać od wewnątrz na zewnątrz i od dołu do góry co daje gwarancję lepszego efektu.

Tryb wibracyjno-podgrzewający (EMS+HOT) – to połączenie pierwszego i drugiego trybu, a jego zadaniem jest poprawa wchłaniania kosmetyków. Przed zabiegiem należy oczyścić twarz i nałożyć na nią swój ulubiony preparat. Tryb klasycznie włącza się za pomocą przycisku, na wyświetlaczu powinno się wyświetlić EMS i HOT. Oczywiście również w tym przypadku wybiera się jeden z trybów pielęgnacji lampą kosmetyczną. Trzymając obszar pole indukcyjnego uruchamia się urządzenie. Podobnie jak powyżej należy poruszać głowicą od wewnątrz na zewnątrz i od dołu do góry.


Lampa kosmetyczna

W urządzeniu umieszona została także lampa kosmetyczna i tutaj są również trzy tryby.

R – czerwony; tryb ten wybiela oraz odnawia skórę, zmniejsza widoczność porów i pomaga w leczeniu naczyń krwionośnych.

G – zielony; mój ulubiony, którego zadaniem jest rozjaśnianie skóry.

B – niebieski; coś dla osób borykających się z trądzikiem bo tryb ten go usuwa, zmniejsza produkcje łoju i eliminuje bakterie.


Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?
Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?
Urządzenie do mezoterapii, czy warto kupić?

Czy warto zainwestować w urządzenie do mezoterapii bezigłowej Glamour Fresh Skin?

Zacznę może od podsumowania po co w ogóle jest to urządzanie i jaki wpływ ma na cerę. Jak wiadomo sekretem pięknej skóry jest odpowiednia pielęgnacja, co właśnie urządzanie do mezoterapii bezigłowej Garett Electronics ma zapewnić. Jego zadaniem jest dogłębne oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń w tym makijażu - tak naprawdę, ile razy położyłaś się z niedokładnie oczyszczoną twarzą? Z tym urządzeniem problem znika. Ponadto sprawia, że skóra zwiększa wchłanianie substancji zawartych w kosmetykach, dzięki czemu nie tylko ją ujędrnia, ale nadaje blasku i odmładza. Jego dodatkowym atutem jest niwelowanie problemów skórnych za pomocą lamp w sposób kompletnie bezbolesny. Czego chcieć więcej. Jedynym problemem w przypadku tego urządzenia może okazać się konieczność regularnego używania, bo tak naprawdę wszystkie inne rzeczy są tutaj na plus.


Podsumowując:

Przede wszystkim jest to produkt do domowego użytku, dzięki czemu możesz zadbać o swoja skórę sam/a bez wyjścia do kosmetyczki, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Warto jednak pamiętać by używać go zgodnie z instrukcją, gdyż stosowanie go „byle jak”, nie przyniesie zamierzonych efektów. Jeśli o mnie chodzi używam go już od paru tygodni i na tą chwilę zauważyłam, że świetnie radzi sobie z oczyszczaniem skóry, fajnie wprowadza w nią kremy, dzięki czemu zyskuję pięknie wygładzoną, zdrową i promienną cerę. Jestem jednak bardzo ciekawa, jak urządzenie spisze się na dłuższą metę. Czekam na efekty, którymi podzielę się na Instagramie.

Mała niespodzianka: z hasłem dyedblonde20, otrzymasz 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty znajdujące się na stronie Garett Electronics.

Korzystałaś/eś kiedykolwiek z takiego urządzenia, a może chodzisz na takie zabiegi do kosmetyczki? Koniecznie napisz w komentarzu czy zważyłaś/eś efekty po zabiegu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde