Letnia sukienka błękitno-biała z falbankami - Bonprix

Stylizacja z Zanzibaru
Na Zanzibarze temperatury codziennie przekraczały 30 stopni do tego dochodziła wysoka wilgotność powierza. Mnie to kompletnie nie przeszkadzało - uwielbiam upały, a więc czułam się tam doskonale. Jedynym mankamentem był dla mnie fakt, że moich włosów nie dało się okiełznać, kręciły się i wywijały jak szalone...

Ostatnio trochę zarzuciłam bloga stylizacjami, ale mam ich jeszcze kilka i chętnie się nimi pochwalę!


Letnia sukienka Bonprix

Tym razem z przyjemnością prezentuję uroczą sukienkę ze strony Bonprix, z którą początkowo miałam nieco przebojów – już tłumaczę dlaczego. Zamówiłam ją ze względu na nietuzinkowy motyw oraz kolorystykę. Stwierdziłam, że będzie to model idealny na ciepłe dni. Niestety, nie wymierzyłam sobie jej na długość. Gdy dotarła do mnie do domu i ją założyłam, nie wyglądałam w niej dobrze. Postanowiłam więc ją skrócić u krawcowej. Oczywiście zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, krawcowa przycięła tyle ile trzeba i ładnie ją obszyła. Nie powiedziała mi tylko o tym, że trochę się zagapiła i ucięła również pasek, co zobaczyłam dopiero w domu. Ze względu na pandemie i inne niesprzyjające okoliczności postanowiłam zostawić sprawę, a pasek zszyłam sobie sama. Ostatecznie z sukienką bardzo się polubiłam! 
 

Połączenie sukienka z sandałami i kapeluszem

Na Zanzibarze kapelusz był nieodłącznym elementem każdej mojej stylizacji, nie zabrakło go również tutaj. Sukienkę w kolorze błękitno-białym zestawiłam z uroczymi sandałami ze sklepu kupbuty.com, kapeluszem oraz delikatną biżuterią. Ze względu na falbanki przy rękawach na sukience, do tej stylizacji nie trzeba zakładać nic więcej, sama w sobie jest bardzo urocza i dziewczęca, totalnie w moim stylu.

Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Stylizacja z Zanzibaru
Błękitne sandały kupbuty.comStylizacja z Zanzibaru

Jestem ciekawa jak podoba Ci się ta stylizacja! Jakie dodatki widzisz do tej sukienki, napisz w komentarzach, tymczasem życzę pięknego dnia! 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde