Kuchenne meble na wymiar

Jak urządzić kuchnieBudujesz dom, remontujesz mieszkanie, a może po prostu masz ochotę na mały remont? Dzisiejszy post jest specjalnie dla Ciebie! Postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie wyboru mebli do kuchni. Jeśli zastanawiasz się czy postawić na gotowe rozwiązanie czy wybrać meble na wymiar to przeczytaj do końca! Mam nadzieję, że podpowiem.

 

Meble do kuchni, jakie wybrać?

Kiedy przymierzaliśmy się z mężem do wyposażenia kuchni od razu wiedzieliśmy jakie meble się u nas znajdą i jakie będzie ich rozmieszczenie. Ze względu na plan naszej kuchni mogliśmy postawić na gotowe modele. Tym sposobem stanęły u nas meble w kolorze przełamanej bieli z tłoczeniami w drzwiczkach i blatem w odcieniu dębowym. Całość wyszła tak jak to sobie od początku wyobrażałam. Na tą chwilę nie zmieniłabym nic! Gdybym jednak kiedyś miała okazję remontować nowe mieszkanie lub dom to pewnie nieco bardziej bym zaszalała. W mojej głowie roi się od pomysłów, które mogłabym wykorzystać przy wystroju wnętrz. Czasem myślę, że minęłam się z powołaniem, może powinnam być dekoratorką?

Uważam, że zarówno gotowe meble jak i  meble kuchenne na wymiar są warte zainteresowania. W zasadzie wszystko zależy od tego jakiego efektu oczekujemy i na co możemy sobie pozwolić. W przypadku mebli na wymiar mogę polecić wizytę na stronie ZbyszynskiMeble, gdzie szczegółowo opisane są etapy projektowania wymarzonej kuchni.

Na stronie ZbyszynskiMeble możesz skorzystać z usług specjalistów, którzy precyzyjnie wymierzą Twoją kuchnię, a następnie wykonają zgodnie z Twoim pomysłem meble wysokiej jakości i starannie je zamontują. Co ważne specjaliści ZbyszynskiMeble każdemu projektowi poświęcają sporą ilość czasu tak by do każdego klienta móc podejść indywidualnie. Ich meble to funkcjonale rozwiązania połączone z jakością i efektownym designem. Tworzą nie tylko proste szafki, ale i te o nieco bardziej skompilowanej budowie, wszystko po to by dopasować je do kształtu oraz powierzchni kuchni.

Na stronie ZbyszynskiMeble znajdziesz również kilka gotowych modeli stołów czy krzeseł. Sama zakochałam się w oferowanym przez nich stoliku kawowym jak i krześle bujanym, koniecznie musisz je zobaczyć.  

Odpowiadając na pytanie jakie meble do kuchni wybrać, to jak już wspomniałam wszystko zależy od tego czego potrzebujemy. Jeśli masz prostą kuchnie o klasycznych wymiarach, spokojnie sprawdzą się gotowe meble. Jeśli jednak twoja kuchnia jest nietypowa lub zależy Ci na ciekawym wyposażeniu polecam skorzystać z oferty mebli na wymiar. To świetny sposób by stworzyć w swoim domu coś czego nikt inny nie ma.

A Ty jesteś przed czy po urządzeniu kuchni w swoim domu?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde