Nie masz jeszcze kalendarza na 2021 rok? Zamawiaj na viperprint.pl

Personalizowany kalendarz zeszytowy
Już prawie dwa miesiące minęły od przywitania nowego roku, czas biegnie jak szalony, zanim się obejrzymy będzie lato. Mimo, iż niecierpliwie odliczam do upałów, to trochę przeraża mnie fakt, że wszystko tak szybko mija. Zdecydowanie nie pomaga w tym pandemia.

W dzisiejszym poście przedstawię fajną stronkę internetową, którą odkryłam dosłownie kilka dni temu.

 

Zamawiaj na viperprint.pl

Ten post jest zdecydowanie dla spóźnialskich, bo jeśli jeszcze nie udało Ci się zdobyć kalendarza, to koniecznie musisz zajrzeć na stronę viperprint.pl. Do wyboru kalendarze: czterodzielne, jednodzielne, plakatowe, na lodówkę, zeszytowe, personalizowane itp. Jest ich naprawdę sporo, a do tego posiadają świetną jakość. Dla siebie zamówiłam dwa kalendarze (jednodzielny oraz zeszytowy) i to nie byle jakie bo ze zdjęciami, które wcześniej sobie wybrałam, czyli w moim przypadku były to widoczki z Kuby (zdjęcia mojego autorstwa).
Personalizowany kalendarz zeszytowy

Kalendarz jednodzielne

Kalendarz jednodzielny, który wybrałam posiada wymiary 310 x 458 mm. Część, na której znajduje się grafika, wykonana została z kartonu o gramaturze 250g i dodatkowo zafoliowana, dzięki czemu wszystkie kolory wyglądają bardzo naturalnie. Kartki gdzie mieszczą się poszczególne dni tygodnia umieszczone zostały na papierze offsetowym, a zawarty na nim druk jest prosty i czytelny. Na kalendarzu znalazły się informacje o świętach, imieninach oraz numerach tygodni. Kalendarz jest minimalistyczny, ale dzięki możliwości wyboru do niego grafiki możemy stworzyć naprawdę fajny efekt.

Personalizowany kalendarz zeszytowy

Kalendarz zeszytowy

Zdecydowanie mój faworyt, a to dlatego, że odkąd prowadzę bloga i pracuję na pełny etat, bez przygotowania planu na dzień ani rusz. Wcześniej korzystałam z takiego uniwersalnego zeszytu, ale odkąd trafił do mnie kalendarz/planer, nie wyobrażam sobie bez niego organizacji zadań w każdym dniu. Kalendarz zeszytowy viperprint.pl posiada przejrzyste kalendarium, umieszczone w spirali. Co ważne jest lekki i podręczny, a więc bez problemu mogę trzymać go w torebce.
Personalizowany kalendarz zeszytowy

Strona viperprint.pl to nie tylko kalendarze. W końcu to drukarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada: wszelkie banery reklamowe, etui, etykiety, foldery, katalogi, plakaty, roll-upy, wizytówki, winietki itp. Tak naprawdę znajdziesz tam wszystko co potrzebne chociażby dla firmy, która chce się zareklamować. Drukarnia viperprint.pl może pochwalić się wysoką jakością oferowanych produktów, niskimi cenami, różnorodnością i wygodną bo wszystko załatwimy przez Internet.

Jeśli więc szukasz strony, która pomorze Ci w zareklamowaniu firmy i wydrukowaniu chociażby wizytówek, to zapraszam na viperprint.pl. Przeglądnij również ich ofertę kalendarzy, może któryś przypadnie Ci do gustu.

Daj znać w komentarzu jak Ci się podoba mój wybór (jakość zdjęć jest obłędna).

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde