Domowe SPA z zapachem Orientu

Padowski Artisan Candles
Okres jesienno-zimowy bywa wyzwaniem dla naszego organizmu. Krótkie, ponure dni, mroźne wieczory, nikłe promienie słońca. W tym czasie zdecydowanie bardziej potrzebujemy zadbać o swoje dobre samopoczucie. Domowe SPA z zapachem Orientu to doskonały pomysł na głębokie odprężenie i regenerację – zarówno ciała, jak i duszy.

Aromaterapia to znany od wieków sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Zapachy mają niezwykłą moc oddziaływania! Potrafią skutecznie odprężyć, ukoić nerwy i wpłynąć na poczucie wewnętrznej harmonii.

Wyjątkowo przyjemnym rytuałem jest masaż z wykorzystaniem olejków lub pachnący zabieg kosmetyczny. Jednak nie musimy opuszczać domowego zacisza, żeby głęboko się zrelaksować. Gorąca kąpiel, lampka dobrego wina, aromatyczny balsam do ciała i oczywiście… świece. Najlepiej te wysokiej jakości – naturalne świece zapachowe Padowski Artisan Candles, które momentalnie wypełnią łazienkę odprężającymi nutami. 

 

Domowe SPA – jakie zapachy wybrać?

Nie bez znaczenia jest, jakie aromaty wybierzemy do naszego domowego SPA. Nie wszystkie zapachy działają relaksująco. Niektóre pobudzają, dają energię, motywację do działania i jasność umysłu. Inne uspokajają, harmonizują zmysły. Są też takie, które przynoszą prawdziwe ukojenie. Budują w pomieszczeniu przestrzeń na relaks i odpoczynek. Większość z nich to zapachy Orientu – są wprost idealne do stworzenia domowego SPA. 

Padowski Artisan Candles

Orientalna podróż bez wychodzenia z domu

Naturalne świece zapachowe w których dominujące nuty to piżmo, drzewo sandałowe i paczula przeniosą nas w świat Orientu. To sposób na magiczną podróż w zakątki Dalekiego Wschodu – bez wychodzenia z domu! Wakacje, po których wracamy wyjątkowo wypoczęci i w doskonałych nastrojach.

Piżmo jest zapachem mocnym i ciężkim, niezwykle intensywnie działającym na zmysły. Balsamiczna, słodka nuta ma uwodzicielski charakter. Świeca o zapachu piżma nie tylko wpasuje się w klimat domowego SPA. Zbuduje też atmosferę romantycznej kolacji czy intymnego spotkania. 

Z kolei drzewo sandałowe ma właściwości relaksacyjne. Działa też uspokajająco, redukuje poziom stresu i poprawia jakość snu.

W domowym SPA z pewnością sprawdzą się też wszelkie kompozycje zapachowe z nutami paczuli – absolutnej klasyki wykorzystywanej w aromaterapii. Paczula pomaga głęboko się odprężyć i rozluźnić. Stanowi też naturalny sposób na łagodzenie napięcia i bólu w ciele.

Piżmo, paczula, drzewo sandałowe to najlepsze zapachy do zaaranżowania domowego SPA. Wybór naturalnych świec zapachowych Padowski Artisan Candles dopełni rytuału. Kojące ból, relaksujące nuty wypełnią wnętrze łazienki lub sypialni. Przeniosą nas w świat Orientu bez wychodzenia z domu i pomogą nie tylko zregenerować ciało, ale też wyciszą myśli.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde