Nietypowa stylizacja z wykorzystaniem T-shirt’u HONDA, czyli połączenie luźnego stylu z nutką elegancji

T-shirt HONDA
Rzadko na blogu pokazuję się w T-shirtach. Jest to spowodowane faktem, że mało mam takich części garderoby w swojej szafie. Z reguły stawiam na sukienki, kombinezony, swetry i bluzki, ale te bardziej eleganckie. Dzieje się tak tylko i wyłącznie dlatego, że nie bardzo mam gdzie chodzić w takich T-shirt’ach, a więc ich nie kupuję bo leżały by jedynie w szafie.

Dzisiaj jednak postanowiłam się przełamać i stworzyć stylizację, w której bez większego problemu mogłabym się udać chociażby do pracy. 


Połączenie luźnego stylu z nutką elegancji

Do swojej stylizacji postanowiłam wybrać czerwony T-shirt z wyrazistym nadrukiem Hondy i mimo iż jest on na prawdę duży i może być traktowany jako reklama to ja zestawiłam go w taki sposób, że nie rzuca się aż tak bardzo w oczy. Do koszulki dobrałam czarne, bazowe spodnie, żakiet w tym samym kolorze i musztardowe muszkieterki. Tak na prawdę to one skradły całą ta stylizację, ale w połączeniu z czerwonym shirtem prezentują się na prawdę obłędnie. Co o tym sądzisz? Z racji, że mamy tutaj buty na słupku, to look ten świetnie sprawdzi się na co dzień: na zakupach, randce, spacerze czy jak już wspomniałam w pracy. Mimo, iż nie byłam przekonana do tego typu połączenia to ostatecznie jestem nim zachwycona. Warto więc w swojej szafie mieć chociaż jedną taką luźną koszulkę. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.
Muszkieterki kupbuty.com
Muszkieterki kupbuty.com
Muszkieterki kupbuty.com
Muszkieterki kupbuty.com
Muszkieterki kupbuty.com
Muszkieterki kupbuty.com

Koniecznie daj znać jak podobam Ci się w takiej odsłonie. Dla mnie to coś nowego, ale szczerze podoba mi się taka wersja mnie.

 Buty - kupbuty.com

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde