Recenzja wielozadaniowego kremu ochronnego Prisma Protect SPF30, Dermalogica – zamówienie ze strony Topestetic.pl

Prisma Protect SPF30, Dermalogica
Mam kilka takich marek kosmetycznych, którym spokojnie mogę zaufać. Wiem, że gdy je zamówię to na pewno mnie nie zawiodą. Jedną z takich marek jest Dermalogica, którą poznałam już ponad rok temu.

Pielęgnacja z kosmetykami Dermalogica to czysta przyjemność, ale żeby się o tym przekonać trzeba je wypróbować.

 

        Pielęgnacja z Dermalogica – Topestetic.

 

Wielozadaniowy krem ochronny Prisma Protect SPF30

Nie była bym sobą, gdybym nie zaczęła od kwestii technicznych czyli wyglądu, konsystencji czy zapachu. To już chyba taka moja tradycja i styl przy recenzowaniu kosmetyków, ale lubię go. Wydaje mi się, że dzięki temu wszystko jest przejrzyste. Sama czytając recenzję kosmetyków, lubię gdy zawarto w nich wszystko łącznie z zapachem. Jeśli chcesz żeby było inaczej daj znać, postaram się dostosować. 

Sklep internetowy Topestetic

O wielozadaniowym kremie ochronnym Prisma Protect SPF30 marki Dermalogica

Krem umieszczono w 50 ml tubce w kolorze biało-szarym, charakterystycznym dla marki Dermalogica. Tubka ta zamykana jest „srebrną” zakrętką, całość włożona została do papierowego pudełeczka. W środku plastikowego opakowania znajdziemy biały krem o gęstej, treściwej, ale i aksamitnej konsystencji, która wchłania się natychmiastowo nie bieląc skóry i nie pozostawiając na niej tłustej, klejącej się, nieprzyjemnej warstwy. Zapach przypomina mi glicerynowy krem do rąk, ale jest on bardzo łagodny, subtelny i szybko się ulatnia.

Sklep internetowy Topestetic

Wielozadaniowy krem ochronny Prisma Protect SPF30 przeznaczony jest do każdego typu skóry, ale przede wszystkim do tej pozbawionej blasku. Jego działanie oparte jest na filtrach przeciwsłonecznych, ekstrakcie z japońskiej herbaty Matcha, szałwii oraz witaminy E. Zadaniem kremu jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami środowiska jak i wolnymi rodnikami. Roślinne składniki działają nawilżająco, antyoksydacyjnie, rozświetlająco, wygładzająco oraz wyrównująco koloryt skóry.

Co z efektami? Już po pierwszej aplikacji widać jak skóra staje się rozświetlona, wypoczęta i zdrowa. Dłuższe i regularne stosowanie wielozadaniowego kremu ochronnego Prisma Protect SPF30 sprawia, że wyrównuje się koloryt, skóra jest świetnie nawilżona, wygładzona, mięciutka i fajnie się prezentuje, nawet bez makijażu. Skoro już o makijażu mowa to muszę oczywiście wspomnieć, że krem ten doskonale współgra z podkładem, nie roluje go, a nawet lepiej trzyma. Można więc traktować go również jako bazę. Krem świetnie chroni skórę nie tylko przed słońcem, ale i przed wiatrem, które wysuszają naszą cerę.

Sklep internetowy Topestetic
Sklep internetowy Topestetic

Podsumowując: wielozadaniowy krem ochronny Prisma Protect SPF30 to doskonały kosmetyk sprawdzający się latem i jesienią, dobrze dba o nasza skórę i fajne współgra z makijażem. Dodatkowo jego natychmiastowe wchłanianie w skórę sprawia, że stał się on moim numerem jeden zwłaszcza, gdy rano się śpieszę do pracy!

Wielozadaniowy krem ochronny Prisma Protect SPF30 marki Dermalogica dostępny jest na stronie Topestetic.pl, aktualnie w cenie 199 zł za 50 ml. Jeśli zamierzasz go kupić, nie zwlekaj, promocja nie będzie trwać wiecznie :).

Daj znać czy znasz markę Dermalogica i czy kojarzysz wielozadaniowy krem ochronny Prisma Protect SPF30.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde