Biżuteria, którą chętnie „przygarnę”, czyli moja chciejlista

Sklep z biżuterią Markiza
https://markizasklep.pl/bransoletki-charms
Nie wiem jak Ty, ale często robię sobie listę życzeń, tak zwaną „chciejlistę”, na której wpisuję rzeczy, które kiedyś chciałabym dostać, albo po prostu sama sobie kupić. Tym sposobem mam kilka takich list, mogłabym podzielić je na: ubraniową, kosmetyczną, biżuteryjną czy fotograficzną. Ta ostatnia to nic innego, jak uzupełninie mojego aparatu o takie rzeczy jak: pilot Bluetooth do wyzwalacza, lżejszy statyw czy lepsza lampa. W przypadku listy ubraniowej mam na niej chociażby karmelowy płaszcz czy spodnie boyfriendy. Oczywiście to tylko przykłady, bo te listy są znacznie dłuższe, może kiedyś uda mi się przedstawić wszystkie…


Zacznę jednak od najmniejszej, czyli mojej biżuteryjnej „chciejlisty”. Jak myślisz, co się tam znalazło?

Biżuteria, którą chętnie „przygarnę”

Nie jestem maniaczką biżuteryjną, ale wiadomo jak każda kobieta lubię błyskotki. Zazwyczaj stawiam na minimalizm, nie lubię zbyt przesadzonych dodatków. Lubię za to połączenie złota ze srebrem, dlatego właśnie często zakładam chociażby złote pierścionki w towarzystwie srebrnych bransoletek czy łańcuszków. Jak to wygląda u Ciebie?

Nie przedłużając przejdźmy do mojej chciejlisty!

Moim takim totalnym must have, o którym marzę od pewnego czasu jest bransoletka charms, do której będę sobie mogła dokupywać części. Myślę tu o konkretnym modelu - nowoczesny splot przypominający bransoletkę przy zegarku.

Do tego typu dodatków początkowo miałam bardzo sceptyczne podejście. Wynikało to z tego, że gdy weszły na rynek jubilerski, praktycznie każda kobieta miała je na swojej dłoni. Dla mnie trochę było tego za dużo, gdzie się nie obejrzałam tam bransoletka z charmsami, tak jakby nie było niczego innego. Aktualnie moda na nie delikatnie ucichła, a ja znalazłam swój wymarzony model, o którym wspomniałam powyżej.

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest bransoletka charms, szybko wyjaśniam! Oczywiście to nic innego jak połączenie bransoletki z zawieszkami. To tak zwane bransoletki modułowe, które możemy tworzyć i dobierać sami, w ten sposób tworzymy dla siebie wymarzony dodatek, który będzie się nam kojarzył z czymś co lubimy. Na rynku wybór charmsów jest na prawdę spory, mogą to być zawieszki personalizowane lub kojarzące się z naszym hobby. Jest to świetny pomysł na prezent, a w zasadzie prezenty, bo charmsy możemy kupować i kupować.. .

Póki co to właśnie ta biżuteria jedynie jest na mojej „chciejliście”, ale jak to z kobietami bywa, na pewno wkrótce moja lista się poszerzy i znajdzie się tam miejsce dla wielu innych ładnych błyskotek.

A jaka jest Twoja wymarzona biżuteria? Napisz o tym w komentarzu, chętnie się dowiem, może też się zainspiruję!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde