Mi-Mic Bio Lift Booster, reduktor zmarszczek – AVA Laboratorium

Mi-Mic Bio Lift Booster
Stosujesz kosmetyki przeciwzmarszczkowe? Ja już od pewnego czasu tak i nie wstydzę się tego. Jak to się mówi - lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie mam dużych zmarszczek, ale w okolicach oczu, tak zwane śmieszki są niestety nieuniknione. Stąd też nawilżające i redukujące zmarszczki kosmetyki są moim „przyjaciółmi”. Jak to jest u Ciebie?

Ostatnie moje odkrycie Mi-Mic Bio Lift Booster, którego zadaniem jest odżywienie, regeneracja, nawilżenie i odbudowa naskórka. O tym jak się sprawdza na dłuższą metę, przeczytasz w tym poście.


Mi-Mic Bio Lift Booster, reduktor zmarszczek

Jeśli chcesz zapoznać się z Ava Laboratorium, odsyłam Cię do powyższego wpisu, gdzie piszę o kilku ciekawostkach na temat marki. Teraz skupię się tylko i wyłącznie na boosterze.

Klasycznie, na początek kilka słów o wyglądzie opakowania. W przypadku reduktora zmarszczek Mi-Mic Bio Lift Booster, mamy do czynienia z niewielką 15 ml buteleczką, która zakończona została wygodnym w dozowaniu aplikatorem w postaci pompki. Jedno jej przyciśnięcie wydobywa z butelki ilość, która spokojnie wystarczy na rozprowadzenie preparatu na całej twarzy. Sama  jednak lubię nałożyć na skórę nieco więcej i czuć jak się wchłania. Opakowanie przyozdobiono etykietą w kolorze morskim, gdzie znajdziemy kilka potrzebnych informacji na temat kosmetyku. Ponadto butelkę zapakowano w kartonik o identycznej szacie graficznej. 

Mi-Mic Bio Lift Booster
Mi-Mic Bio Lift Booster

Środek butelki wypełniony został przeźroczystym płynem o żelowej konsystencji, mocno przypominającą formułę słynnego Booster Vichy, a więc już się możesz domyśleć, że również Mi-Mic Bio Lift Booster stał się moim faworytem. Uwielbiam kremy, sera itp., które mają właśnie żelową formę. Nie wiem dlaczego, ale mają w sobie coś takiego co mnie do siebie przekonuje, może to ta lekkość podczas aplikacji?

Działanie Mi-Mic Bio Lift Booster oparte zostało na najnowszej generacji peptydu biomimetycznego Progeline™, który posiada właściwości odmładzające, redukujące zmarszczki oraz dba o to by nie powstawały nowe. Kompleks liposomalno-owocowy nasila proces naprawczy, ekstrakt z kiwi odżywia i regeneruje, a liposomy kolagenowe nawilżają oraz odbudowują barierę ochroną skóry.

Jak sprawdza się Mi-Mic Bio Lift Booster?

Jak już wspomniałam konsystencja tego boostera mocno przypadła mi do gustu, podoba mi się też fakt, że bardzo szybko wchłania się w skórę oraz pozostawia ją gładką, miękką i taką jedwabistą. Co do działania, nie zauważyłam, żebym moje zmarszczki koło oczu znikły, ale wydają się jakby wyrównane i nie zwracają na siebie uwagi jak wcześniej. Skóra po nałożeniu reduktora zmarszczek wygląda również na napiętą, świeżą i promienną. Dla mnie Mi-Mic Bio Lift Booster okazał się świetnym uzupełnieniem mojej codziennej pielęgnacji, stosuję go rano i wieczorem jako zamiennik serum.
Mi-Mic Bio Lift Booster

Jeśli szukasz sprawdzonego boostera, polecam Mi-Mic Bio Lift Booster. Gwarantuję, że stan Twojej skóry się poprawi. Ja jestem zadowolona tym bardziej, że jego koszt wcale nie jest duży, bo to tylko 37 zł. Jak na dobry kosmetyk wydaje się ok.

Daj znać w komentarzu czy znasz markę AVA Laboratorium oraz który z ich kosmetyków lubisz najbardziej i polecasz!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde