Spełniam swoje marzenie z Prezentmarzen.com

Jak zrealizować voucher na stronie prezentmarzen.com
Gdybyście mogli wybrać, to jaki prezent był by dla Was spełnieniem marzeń? Macie coś takiego, czy cieszycie się z każdego drobiazgu, który dostaniecie? A może dostaliście kiedyś kompletnie nietrafiony upominek? My z mężem od pewnego czasu robimy sobie prezenty, które wcześniej sobie zażyczymy. Wydaje mi się to rozsądne - ostatecznie każdy z nas jest zadowolony, że dostaje to co aktualnie jest mu potrzebne.


Prezent Marzeń co to w ogóle takiego?

Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu na blogu wspominałam o ciekawej stronie jaką jest Prezent Marzeń. Dlatego dziś jedynie przypomnę, że Prezent Marzeń to strona internetowa, która oferuje nam szeroką gamę upominków na praktycznie każda okazję. Do wyboru prezenty dla niej, dla niego, a nawet dla dwojga. Możemy zakupić niezapomnianą przygodę z dawką adrenaliny, spokojny weekend w spa, kolację czy po prostu kartę podarunkową. Wybór jest ogromny, a prezenty „wystrzałowe”. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie lub bliskiej osoby. Jeśli marzycie o locie szybowcem, skoku na Bungee czy chociażby masażu czekoladą, to właśnie na ich stronie możecie kupić voucher.


Jak to w ogóle działa?

To wbrew pozorom nic trudnego! Pierwszą podstawową sprawa jest dobór odpowiedniego prezentu, jeśli już wiemy co chcemy podarować drugiej osobie, po prostu kupujemy voucher. Możemy to zrobić dwoma sposobami: klikając w kwadracik KUP TERAZ, albo dzwoniąc na infolinię. Kolejno czekamy na przesyłkę, która przybędzie do nas bardzo szybko, bo pewnie na drugi dzień (oczywiście o ile kurier się postara), następnie dajemy prezent wybranej osobie, a ona realizuje voucher. Konkretnej rezerwacji dokonujemy mailowo lub telefonicznie. Prawda, że proste?

Jak zrealizować voucher na stronie prezentmarzen.com

Będę spełniać swoje marzenie

Dzisiaj nie zdradzę Wam co kryje mój Prezent Marzeń. Podpowiem tylko, że o tym marzeniu pisałam już kiedyś na blogu, więc jeśli czytacie moje wpisy i informacje o mnie i blogu, to na pewno wiecie co kryje w sobie voucher. 

Do realizacji vouchera wrócę po urlopie czyli po 21 lipca, a więc bądźcie na bieżąco, żeby zobaczyć jak sobie poradziłam. Sama przyznam, że jestem lekko zestresowana, ale też nie mogę się doczekać.

Napiszcie w komentarzach jakie Wy macie marzenia i który z voucherów oferowanych przez stronę prezentmarzen.com chcielibyście otrzymać.

Do następnego!

_________________________________________
ROLSER to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór wózków. Są to wózki na zakupy, które mają za zadaniem odmienić nasze życie. Do wyboru mamy jednolite lub kolorowe motywy, które nie kojarzą się ze starszymi osobami, a więc bez problemu każdy może go kupić. Taki wózek ma ułatwić i uprzyjemnić nielubiane zakupy spożywcze. Jest to rozwiązanie dzięki, któremu nie musimy dźwigać ciężkich siatek.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde