Przegląd sukienek dla druhen

https://blog.ever-pretty.com/trips-trends/5-style-tips-to-make-your-bridesmaids-stand-out/
Doczekaliśmy się, a w zasadzie to przyszłe pary młode się doczekały… W końcu bez większych problemów można odbyć ceremonię zaślubin i zrobić przyjęcie weselne. Jest to świetna wiadomość. Sama nie potrafię sobie wyobrazić ile nerwów musiało kosztować przekładanie ślubu i wesela. To na pewno nie lada wyzwanie – znalezienie nowego terminu pewnie graniczy z cudem. Na szczęście przynajmniej ta sytuacja praktycznie wróciła do normy.

Z racji, że przyjęcia weselne mogą  się już odbywać, postanowiłam przygotować dla Was szybki przegląd sukienek dla druhen.

Sukienki dla druhen, jaką wybrać?

Wiadomo, na ślubie tą najpiękniejszą, najlepiej ubraną, przyćmiewającą innych ma być Panna Młoda. Jednak goście również powinni dobrze wyglądać, a jeśli decydujemy się na druhny było by fajnie gdyby były ubrane jednakowo, a przynajmniej podobnie. Dlatego dzisiaj przychodzę z pomocą. Mam nadzieję, że chociaż trochę Was zainspiruję.

Delikatne sukienki w kolorze pudrowego różu (mermaid wedding dress)

Pierwsza moja propozycja - klasyka, czyli delikatne sukienki w kolorze pudrowego różu. W zasadzie jest to kolor najbardziej popularnych wśród druhen, ale nic dziwnego sukienki w tych odcieniach są po prostu piękne.

Sukienki Everpretty

Krótkie princeski (evening gowns uk)

Tutaj największe znaczenie ma fason. Rozkloszowany dół na pewno będzie rzucał się w oczy, ale przy tym będzie to jedna z wygodniejszych propozycji dla druhen. Wystarczy jedynie zdecydować z jakiego materiału mają być wykonane sukienki i jaki ma być kolor przewodni.

Sukienki Everpretty

W hiszpańskim stylu

Co powiecie na motyw hiszpański? Opuszczone ramiączka mogą wyglądać subtelnie, zwłaszcza w przypadku długich luźnych sukienek. Dopasowana góra, zwiewny dół i do tego odkryte ramiona – idealnie! Każda druhna chciałaby taką sukienkę.

Sukienki Everpretty

Urocza maxi, krótka princeska, soczysta czerwień, czy delikatne pastele… W zasadzie każdy kolor, fason, czy materiał ma w sobie to coś. Ważne by każda z druhen była ubrana podobnie, a sukienki nosiły się komfortowo. Oczywiście ważne jest również zdanie Panny Młodej, w końcu to są jej druhny :). 

Napiszcie w komentarzach czy jesteście przed czy już po ślubie i czy mieliście/będziecie mieć druhny.

Sukienki prezentowane przeze mnie w dzisiejszym poście dostępne są na stronie Ever Pretty UK


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde