Skuteczne nawilżenie cery w 10 minut – Image Skincare/TOPESTETIC

Maska w płachcie Image Skincare
W mojej pielęgnacji dominuje kilka rytuałów, które dosłownie uwielbiam. Należy do nich przede wszystkim peeling oraz aplikowanie masek. To dwie czynność, które odprężają moją skórę po ciężkim dniu. Jestem ciekawa czy też macie takie zabiegi, za którymi najbardziej przepadacie - dajcie znać w komentarzach. 


Skuteczne nawilżenie cery w 10 minut

Nawilżenie cery w 10 minut, efekt wygładzonej i miękkiej skóry? Możliwe? Z dobrą maską w płachcie jak najbardziej. Dlatego dzisiaj postanowiłam opowiedzieć Wam o produkcie, który dokładnie tak działa. Mowa tu o hydrożelowej masce nawilżającej.
Maska w płachcie Image Skincare

W kilku zdaniach o marce Image Skincare

Image Skincare, to marka która wcześniej była mi znana ze słyszenia, jednak nigdy nie miałam okazji sprawdzić ich kosmetyków. Teraz wiem, że był to błąd bo posiadają naprawdę fajną ofertę, a ich produkty tworzone są przy współpracy z najlepszymi lekarzami, dermatologami i kosmetologami. Ponadto składy kosmetyków Image Skincare zostały starannie wybrane tak by zagwarantować nam najwyższą skuteczność. Oferta marki to przede wszystkim preparaty do pielęgnacji twarzy, ale znajdziemy też coś do makijażu i pielęgnacji ciała. Twórcami Image Skincare są Janna Ronert i doktor Marc Ronert.

Przejdźmy do prezentacji maski Hydrating Hydrogel Sheet Mask.

Opakowanie i wygląd maski Hydrating Hydrogel Sheet Mask

W przypadku masek w płachcie praktycznie wszystkie opakowania są mniej więcej podobne, różnią się jedynie szatą graficzną i kształtem. Tutaj mamy okrągłą folię w kolorze miętowym, przyozdobioną logiem marki i informacjami na temat produktu. W środku znajduje się żelowy płat w kolorze czarnym, dobrze wyprofilowany oraz przylegający do mojej twarzy. Tak więc jeśli chodzi o wielkość płatu jest jakby do mnie idealnie dopasowany. Zastanawia mnie jedynie co miało na celu stworzenie niewielkich uszek jak u misia, które po nałożeniu maski na twarz nachodzą na włosy, może ktoś wie? Jak już wspomniałam płat idealnie przylega do skóry, a gdy już wyschnie ciężko go nawet zdjąć gdyż delikatnie przykleja się do twarzy, jednak dzięki temu mamy gwarancję, że podczas aplikacji maska na pewno się nam nie zsunie.

Przeznaczenie i działanie maski Hydrating Hydrogel Sheet Mask

Hydrating Hydrogel Sheet Mask, hydrożelowa maska przeznaczona jest do każdego typu skóry, ale szczególnie do tej odwodnionej, suchej, podrażnionej nawet po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych. Działanie maski oparte zostało na następujących składnikach: kwasie hialuronowym, wodzie mineralnej i wulkanicznej, ekstrakcie z korzeni Dziwidła, mchu irlandzkiego oraz ekstraktach roślinnych. Ich celem jest przede wszystkim nawilżenie, kojenie i wygładzenie skóry. 

Maskę aplikujemy na dokładnie oczyszczoną skórę i pozostawiamy na około 5-10 minut. Sama jednak trzymałam ją około 20 minut, aż zobaczyłam, że cała esencja wchłonęła w skórę. Ewentualny nadmiar płynu można wmasować.
Maska w płachcie Image Skincare

Efekt jaki uzyskujemy już po 10 minutach to nawilżona, miękka, wygładzona skóra, czyli gotowa do dalszych zabiegów kosmetycznych. Co mnie najbardziej w niej zaskoczyło, to ekspresowe działanie, niemniej jednak dla lepszego rezultatu polecam zakupić zestaw masek Hydrating Hydrogel Sheet Mask, który dostępny jest na stronie Topestetic w cenie 185 zł / 5 sztuk.

Napiszcie w komentarzach czy znacie markę Image Skincare i czy lubicie maski w płachcie.

Podobne wpisy znajdziecie poniżej:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde