Dwuczęściowy kostium kąpielowy w towarzystwie pareo

Białe pareo na plażę
To już chyba ostatnia stylizacja z Kuby, którą chcę Wam pokazać. Przed nami jeszcze druga część relacji z wyjazdu, więc obiecuję, że tylko chwilka i kończę spamować! 

Dzisiaj gwiazdą będzie dwuczęściowy strój kąpielowy! Koniec z jednoczęściowymi kostiumami, które zasłaniają ciało i chowają je przed słońcem. Tym razem pokaże Wam zestaw, który chętnie nosiłam na plaży. 

Dwuczęściowy kostium kąpielowy w towarzystwie pareo

Wybór dwuczęściowego stroju kąpielowego nie jest dla mnie łatwy. Zazwyczaj szukam takich propozycji, które nieco przysłonią moje boczki. Dlatego zamiast skąpego bikini, wybieram underwire high waisted, czyli bikini z wysokim stanem. Świetna alternatywa dla osób, które nie chcą pokazywać zbyt wiele na plaży, ale jednocześnie marzą o opaleniźnie. Takim strojem jest właśnie ten, który dzisiaj Wam prezentuję. To połączenie stanika w postaci topu i majtki z wysokim stanem. Strój jest na tyle uniwersalny, że możemy założyć go z szortami i wybrać się na spacer. Sama jednak dopasowałam go z przeuroczym plecionym pareo w kolorze białym. Całość tworzy fajny duet idealny na plaże i spacer przy brzegu oceanu.

Jestem bardzo ciekawa jak tym razem podoba Wam się moja propozycja stylizacji prosto z kubańskiej Playa Pilar! Napiszcie standardowo w komentarzach.
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę
Białe pareo na plażę

Dresslily’s  Women’s Fashion:

Aktualnie na stronie Dresslily trwa fajna promocja. Z hasłem GBJKNO, otrzymujemy 22% zniżki na cały asortyment, a robiąc zamówienie na kwotę powyżej 45$, darmową wysyłkę. Jeśli więc planujecie w niedługim czasie pobyt w ciepłych krajach i szukacie strojów kąpielowych z fajnym motywem, strona Dresslily posiada spory wybór!

Kubańskie stylizacje znajdziecie również klikając w poniższe linki: 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde