Jednoczęściowy strój kąpielowy z motywem tropikalnych ptaków

Tropikalny motyw na stroju kąpielowy
Podczas pobytu na Kubie, liczyłam dość mocno, że przy brzegu plaży zobaczę różowe flamingi. Flamingi były, ale w nieco innym otoczeniu, o czym opowiem w poście dotyczącym całego wyjazdu, który na blogu pojawi się w już wkrótce. Ok, flamingów przy brzegu nie było, ale w zamian za to mogliśmy podziwiać brunatne pelikany, rzucające się w ocean po pożywienie. A skoro już o pelikanach mowa, to trafiłam w dziesiątkę wybierając jednoczęściowy strój kąpielowy z motywem dzikich, tropikalnych ptaków – totalny zbieg okoliczności. 


Jednoczęściowy strój kąpielowy – idealny do pływania na otwartych wodach! 


Z tego co pamiętam w zeszłym roku pisałam Wam, że przekonałam się do jednoczęściowych strojów kąpielowych, tak też jest dalej. Często zakładam je do pływania, zwłaszcza na otwartych wodach, kiedy to fale są tak mocne, że potrafią zedrzeć nawet świetnie zapięty stanik. Oczywiście dobrze wiem, że w jednoczęściowym stroju kąpielowym, raczej trudno o opaleniznę, dlatego zawsze na słońce zakładam bikini. Jednak cały strój mocno polecam do pływania! 

Jednoczęściowy strój kąpielowy z motywem tropikalnych ptaków

Przeglądając ofertę Dresslily, bardzo ciężko było mi się zdecydować na ten idealny, wymarzony strój. Powodem jest duży wybór w ich sklepie i przepiękne motywy. Ostatecznie postawiłam na coś totalnie kolorowego, czyli motyw tropikalnych ptaków. Jak możecie zauważyć na stroju przeważa print w ptaki, ale uzupełniony został on delikatnymi paskami w kolorze morskim, co razem tworzy spójną całość. Mnie ten wzór bardzo zachwycił, a krój stroju dodatkowo zachęcił do jego kupna. Jest wygodnie, wakacyjnie i tropikalnie! 

Dresslily’s  Women’s Fashion:

Aktualnie na stronie Dresslily trwa fajna promocja. Z hasłem GBJKNO, otrzymujemy 22% zniżki na cały asortyment, a robiąc zamówienie na kwotę powyżej 45$, darmową wysyłkę. Jeśli więc planujecie w niedługim czasie pobyt w ciepłych krajach i szukacie strojów kąpielowych z fajnym motywem, strona Dresslily posiada spory wybór! 

Zostawiam Was ze zdjęciami i czekam na opinie w komentarzach. Ciekawi mnie jak Wam się podoba motyw na tym stroju!    

P.s. Wybaczcie moją nierówną opaleniznę na pośladkach, jednak jest to efekt ciągłych zmian strojów kąpielowych. 
Jednoczęściowy strój kąpielowy
Tropikalny motyw na stroju kąpielowy
Jednoczęściowy strój kąpielowy
Jednoczęściowy strój kąpielowy
Tropikalny motyw na stroju kąpielowy
Jednoczęściowy strój kąpielowy
Tropikalny motyw na stroju kąpielowy

Podobne wpisy znajdziecie poniżej:


Do następnego!  

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde