Czy warto kupować aplikator mikroigłowy do oczu i ust?

Aplikator mikroigłowy Notino
W sytuacji, która aktualnie ma miejsce cieszę się, że jestem przyzwyczajona do zakupów online. Wiem, że spora cześć osób jeszcze nie potrafi się przestawić, ale w miarę możliwości wszystkie zakupy wykonujcie przez Internet! Jeśli możecie zostańcie w domu, nie narażajcie innych, a wychodźcie jedynie po potrzebną żywność. Obiecałam sobie nie poruszać tego tematu na blogu, dlatego pozostanę jedynie na tym - trzymajcie się zdrowo!

Dzisiaj fajny post, bo opowiem Wam czy warto inwestować w aplikato rmikroigłowy do oczu i ust, co daje, po co w ogóle się go stosuje i czy jest dla nas bezpieczny. Jeśli jesteście ciekawi, zachęcam do przeczytania dzisiejszego wpisu w całości.

Po co kupować aplikator mikroigłowy do oczu i ust?

Zadaniem mikroigłowego aplikatora do oczu i ust jest naprawienie szkód powstałych na naszej skórze, za pomocą zwiększenia produkcji kolastyny i elastyny jak i wchłaniania substancji aktywnych, które znajdziemy w kremach czy innych kosmetykach używanych przez nas w codziennej pielęgnacji twarzy. Aplikator mikroigłowy stosowany jest przy wielu problemach skóry takich jak: blizny, trądzik, zmarszczki itp. Jego celem jest spłycenie blizn i ubytków, przyśpieszenie regeneracji skóry, rozjaśnienie przebarwień, ujędrnienie czy opóźnienie starzenia się skóry.

Jak stosować aplikator mikroigłowy do oczu i ust?

Żeby aplikator był dla nas bezpieczny, ważne by przed każdym jego użyciem zdezynfekować go płynem do dezynfekcji bądź przegotowaną gorącą wodą. Tą czynność powtarzamy również po zabiegu. Po dezynfekcji przechodzimy do działania: dokładnie myjemy twarz, kolejno możemy nałożyć na skórę swoje ulubione serum bądź krem i przesuwamy aplikator po danym obszarze skóry około 4 do 8 razy z góry do doły, z boku na bok itd. Następnie nakładamy na twarz swój ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny. Ważne też by aplikator stosować raz lub 2 razy w miesiącu i sprawdzić czy w ogóle nasza skóra będzie go tolerować. Aplikator mikroigłowy nie powinien być przez nas stosowany jeśli mamy problemy skórne takie jak: aktywny trądzik pospolity, egzemy, opryszczka, łuszczyca, stany alergiczne i inne uszkodzenia cery.
Aplikator mikroigłowy Notino

Czy aplikator mikroigłowy jest bezpieczny podczas domowego użytku?

O ile stosujemy się do powyższych zaleceń, instrukcji znajdującej się na opakowaniu i ulotce dołączonej do urządzenia, to nie musimy się martwić. Aplikator jest dla nas jak najbardziej bezpieczny. Warto jednak uważać by nie przeholować i nie stosować go zbyt często.

Mój aplikator mikroigłowy do oczu i ust Zoë Ayla Mini Micro-Needling Derma Roller

Na tego typu urządzenie czatowałam już dość długo. Jednak dopiero niedawno zdecydowałam się je zamówić. Postawiłam na markę Zoe Ayla model Mini Micro-Needling Derma Roller i nie żałuję. Zoë Ayla to marka, która tworzy szeroką gamę produktów do pielęgnacji zachwycając przy tym designem i wysoką jakością.
Aplikator mikroigłowy Notino
Zoë Ayla Mini Micro-Needling Derma Roller wyglądem przypomina damską golarkę. Posiada wygodną rączkę w kolorze liliowym, natomiast jego główka to obracające się koło z doczepionymi mikroigłami o długości 0,5 mm. Urządzenie przychodzi do nas zapakowane w plastikowy pojemnik i kartonik, na którym możemy znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Stosowanie urządzenia nie jest bolesne. Podczas aplikacji możemy czuć lekki dyskomfort, ale do wytrzymania.
Efekt jaki uzyskuję po użyciu mikroigły to wygładzona skóra, przygotowana do dalszych etapów pielęgnacji. Dla mnie Zoë Ayla Mini Micro-Needling Derma Roller to świetne urządzenie, które raz w miesiącu uzupełnia moją pielęgnację skóry sprawiając, że w jej głąb wnikają wszystkie najpotrzebniejsze składniki z moich ulubionych kosmetyków.

Cena jaką musimy zapłacić za Zoë Ayla Mini Micro-Needling Derma Roller to około 97 zł, produkt dostępny jest na stronie Notino.pl.

Dajcie znać czy znacie markę Zoë Ayla, jestem ciekawa czy mieliście któryś z ich produktów!

Podobne wpisy możecie znaleźć poniżej:

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde