Trwały podkład korygujący Clinique Even Better

Clinique Even Better
Podkład, który przedstawię w dzisiejszym poście był na mojej liście życzeń już od dawna. Jednak jego wysoka cena dość skutecznie mnie od niego odstraszała. W końcu, często drogie kosmetyki możemy zastąpić tańszymi, a efekt jaki uzyskamy będzie praktycznie taki sam. Tak czy inaczej nie byłabym sobą, gdybym nie sięgnęła po kosmetyk, na który przez dłuższy czas zwracam uwagę. Czy było warto? O tym poniżej.

Trwały podkład korygujący Clinique Even Better


Znam swoją cerę i wiem jakie podkłady się na niej sprawdzają. Z reguły wybieram te, które kryją niewielkie niedoskonałości, wytrzymują na skórze przez minimum 8 godzin i nie tworzą smug ani nieestetycznych plam. Żeby nie trafić na bubla, najczęściej stawiam na sprawdzone wcześniej produkty. O podkładzie Clinique Even Better czytałam na wielu forach internetowych czy Instagramie. Zdania na jego temat są podzielone, choć ja już wyrobiłam sobie swoje.

Opakowanie i odcienie podkładu korygującego Clinique Even Better

Prosta, raczej minimalistyczna tubka, wyróżniającą się jedynie zakrętką w odcieniu srebrnym. Opakowanie jest przeźroczyste, dzięki czemu widzimy odcień oraz wiemy ile produktu już ubyło. Podkład wydobywamy przy pomocy dziubka przymocowanego do tubki. Even Better dostępny jest w 24 odcieniach, także spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Sama postawiłam na nieco ciemniejszy kolorek niż zwykle - WN 46 Golden Neutral. Póki co jest dla mnie odrobinę za ciemny i musze łączyć go z jaśniejszymi kolorkami, jednak w okresie wakacyjnym sprawdzi się doskonale.
Clinique Even Better

Działanie i efekt jaki uzyskujemy z podkładem Clinique Even Better

Przeznaczeniem podkładu Clinique Even Better jest krycie niedoskonałości, nadanie zdrowego i promiennego wyglądu, redukcja drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienie skóry. Filtr ochrony SPF 15 dodatkowo ma chronić przed szkodliwymi promieniami UV. Podkład przeznaczony jest do skóry suchej i mieszanej.

Z Even Better uzyskujemy krycie na wysokim poziomie bez efektu maski. Podkład ten jest lekki i dobrze aplikuje się na skórę, najlepiej przy pomocy gąbeczki. Po nałożeniu go, twarz jest wygładzona i rozświetlona. Efekt utrzymuje się przez kilka godzin, w zależności od tego co w danym dniu robimy. Wiadomo, jeśli zbyt często będziemy pocierać twarz, podkład po prostu z niej zejdzie. Dużym plusem tego produktu jest to, że oprócz krycia, dodatkowo dba o skórę, nie obciąża jej, a poprawia koloryt i teksturę.
Clinique Even Better

Mimo, iż nie do końca trafiłam z kolorem i odłożę go raczej na okres letni to polubiłam podkład  Clinique Even Better. Łatwo się aplikuje, wygładza, nadaje blasku i co ważne nie tworzy smug na skórze. Jednym słowem Even Better ma wszystkie cechy, które powinien mieć mój ulubiony podkład.

Podkład korygujący Clinique Even Better, kupimy na stronie Notino.pl w cenie około 125 zł.

Dajcie znać co sądzicie o podkładzie Clinique Even Better. Jestem też ciekawa ile jesteście w stanie wydać na swój ulubiony kosmetyk.

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde