Wegańskie kosmetyki do mycia CAMOLIN

Naturalna pielęgnacja z CAMOLIN
Dzisiaj przychodzę do Was z nowościami, z którymi to ostatnio miałam się przyjemność zapoznać. Jak wiecie, sięgam po różne kosmetyki i ani te naturalne, ani wegańskie nie są mi obce…, a moim ostatnim odkryciem jest marka CAMOLIN.

Kilka słów o marce CAMOLIN

Camolin, czyli marka, która w ofercie posiada wegańskie kosmetyki do mycia. W swoim składzie posiadają, aż 90% składników pochodzenia naturalnego, nie znajdziemy w nich natomiast żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Stąd też marka jest idealna dla osób, których obchodzi los zwierząt. Idea marki to powrót do wspomnień: zapachu ogrodu, smaków z dzieciństwa, czyli beztroskiego życia. Receptura ich kosmetyków oparta jest na wyciągach i ekstraktach z ziół i owoców. Marka swoją inspirację czerpie z polskiej natury.

Coś czuję, że kosmetyki Camolin zagoszczą w mojej łazience na dużej…

Sezon jesienno-zimowy nie jest sprzyjającym okresem dla naszej skóry. To wtedy potrzebuje ona od nas szczególnej uwagi. Dlatego kosmetyki Camolin nie dość, że są wegańskie to dbają o to, aby nasza skóra nie była wysuszona…  Ok, przejdźmy do kosmetyków, które mam u siebie.

Ogólnie o kosmetykach Camolin

Rozmarynowy żel pod prysznic dla kobiet, chmielowy żel pod prysznic dla mężczyzn oraz poziomkowe mydło w płynie dla dzieci, te trzy produkty znalazły miejsce w mojej łazience. Wszystkie łączy bardzo podobna szata graficzna i konsystencja.

Zarówno żel rozmarynowy jak i chmielowy, mieści się w 265 ml, plastikowej butelce w kolorze intensywnej zieleni, która kojarzy mi się z trawą. Butelka zamykana jest na zatrzask, co jest stosunkowo wygodne. Natomiast mydło w płynie umieszczone zostało w 300 ml  butelce, do której dołączono pompkę. Szata graficzna podobnie jak w przypadku żeli ma odcień zieleni.
Konsystencja żeli jak i mydełka jest raczej lejąca, delikatnie się pienią pozostawiając na skórze uczucie czystości i pielęgnacji. Celem tych trzech kosmetyków jest oczyszczenie skóry, wygładzenie i łagodzenie.
Naturalna pielęgnacja z CAMOLIN

Żel pod prysznic rozmarynowy Camolin dla kobiet

Zawiera składniki działające nawilżająco takie jak ziele rozmarynu, ziele tymianku, korzeń lubczyku, kwiat lipy, liść mięty. Jego zapach jest przyjemny mocno kojarzący się z zielenią.

Żel pod chmielowy rozmarynowy Camolin dla mężczyzn

Tutaj mamy połączenie, ziela rozmarynu, ziela tymianku, korzenia lubczyku, kwiatu lipy, liścia mięty, które posiadają właściwości pielęgnacyjne tworzące zapach odświeżający. 

Naturalna pielęgnacja z CAMOLIN

Poziomkowe mydło w płynie dla dzieci

Póki co dzieci nie mamy, ale kto powiedział, że tego mydła nie mogą stosować dorośli? Mydło to łagodnie myje, pielęgnuje oraz wygładza skórę ponadto posiada neutralne pH, a jego zapach jest słodki, ale nie przesadnie.

Reasumując, marka Camolin posiada warte uwagi kosmetyki, które może stosować tak naprawdę każdy z nas. Dla mnie są pozytywnym odkryciem, dlatego na pewno będę po nie sięgać.

Napiszcie w komentarzach czy znacie markę CAMOLIN i jaka jest Wasza opinia na jej temat!


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde