Stwórz swój pamiątkowy album z Moonylab

Lubicie podróżować? Ja bardzo, gdybym tylko mogła, wycieczki organizowałabym non stop. Przyznam też, że bardzo spodobało mi się planowanie wyjazdów „od A do Z”, czyli od bukowania biletów po program zwiedzania. Tak więc swój pierwszy tego typu wyjazd zapamiętam na długo, a była nim wizyta w Pradze. Pamiętacie? Jeśli nie, to zachęcam do odwiedzenia tego wpisu – „Praga w 3 dni”. Może uda mi się kogoś zainspirować.

Moja najlepsza pamiątka z podróży

Podróże są piękne, ale jak wszystko, szybko mijają. Dlatego pamiątkami próbuję zatrzymać wspomnienia na dłużej. W moim rozumieniu pamiątkami są zdjęcia, które w przeciwieństwie do piasku, kamyczków czy innych rzeczy przywiezionych z danego kraju, nie walają się pod nogami! Zdjęcia zawsze były i będą dla mnie niezwykłym wspomnieniem, na które w każdej chwili mogę spojrzeć. W końcu to one pokazują nam daną sytuację w taki sposób jak my to widzimy. Nie potrafię więc sobie wyobrazić lepszej pamiątki od zdjęć. 

Stwórz swój pamiątkowy album z Moony Lab


W dzisiejszych czasach mamy spore możliwości jeśli chodzi o fotografię. Większością naszych telefonów jesteśmy w stanie stworzyć zdjęcie, które zachwyci innych. Jest jednak mały problem! Jedyną rzeczą, którą później z nimi robimy to przerzucenie ich na pamięć komputera, gdzie zostają „wsiąknięte”. Dlatego dzisiaj pragnę zachęcić Was do wywoływania choć niewielkiej ilość zdjęć i tworzenia klasycznych albumów, do których możemy sięgnąć w każdej chwili! Dużą możliwość w realizacji tego pomysłu daje nam strona Moony Lab, gdyż możemy wywołać tam zdjęcia prosto z telefonu lub Instagrama. Fajny prosty sposób, zgodzicie się? Jeśli nie wiecie o co w tym wszystkim chodzi już szybciutko Wam przybliżę.

Moony Lab, czyli o co w tym wszystkim chodzi?

Czym jest Moon Lab? To nic innego jak miejsce, w którym mamy możliwość wywołania zdjęć. Co ważne, zdjęcia możemy wywoływać prosto z Instagrama, Facebooka, czy Dropboxa co znacząco ułatwia sprawę. Moony Lab w swojej ofercie posiada:
MoonyBook – album, w którym możemy umieścić 50 zdjęć. Cena takiego cuda to 29,99 zł. Album ten może być niezwykłą pamiątką z wakacji, czy sesji zdjęciowej.
MoonyBook Grande, czyli wielki album ze zdjęciami, jego koszt to 59 zł.
Kwadraty 15x15 – zdjęcia, które zrobią wrażenie. Do ich produkcji wykorzystywany jest najwyżej jakości papier fotograficzny. Za tego typu fotografie zapłacimy 29,99 zł.
Retro, jeśli pamiętacie to właśnie tego typu zdjęcia wiszą na mojej mapie. Cena  to 35 zł/20 zdjęć, 55 zł/40 zdjęć.
Zdjęcia klasyczne, dostępne w komplecie 20 sztuk/29,99 zł, 40 sztuk/39,99zł, w formacie 10x15. 
Kwadraty – zdjęcie niczym z Instagrama w formacie 8x8, idealne do przypięcia na tablicę. Za 30 sztuk tego typu zdjęć zapłacimy 35 zł. 
Magnesy – klasyczne magnesy na lodówkę, które świetnie sprawdzą się jako prezent. Magnesy dostępne są w 3 kompletach: 10 sztuk/45 zł, 20 sztuk/65/99 zł, 30 sztuk/75,99. 
Magnesy Vintage, zdecydowanie moje ulubione, gdyż mają możliwość umieszczenia podpisu, dzięki czemu otrzymujemy naprawdę super pamiątkę. Podobnie jak w przypadku zwykłych magnesów tak i tutaj ceny bez zmian.

Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to śmiało mogę polecić Wam stronę Moony Lab. Sama zamówiłam sobie u nich klasyczne zdjęcia i jestem nimi zachwycona. Widać na nich każdy szczegół i co lepsze, zdjęcia przepięknie się mienią. Dla mnie rewelacja, wkrótce moje zdjęcia zawędrują do albumu, a ja będę mieć kolejną piękną pamiątkę!

P.s. Zachęcam wszystkich do wywoływania zdjęć, nie zapominajmy o tym, w końcu to na nich mieszczą się nasze najlepsze wspomnienia.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde