Gdzie kupić portfel skórzany szyty w Polsce?

Obuwie, odzież oraz galanteria to produkty które coraz częściej możemy kupić w naszych rodzimych sklepach. W dalszym ciągu brakuje jednak pewności czy wybierając takie wyroby skórzane są one rzeczywiście produkowane w Polsce, oraz czy jest to produkcja masowa czy też typu hand-made? W dobie wszechobecnej mechanizacji oraz przyspieszania procesu szycia ręczna produkcja galanterii jest często spychana do marginesu jako nieopłacalna.


Polska Jakość

Marka Belveder idzie niejako pod prąd takiego postrzegania produkcji i swoje wyroby szyje ręcznie od podstaw w Polsce i z użyciem krajowych surowców. Polski producent, udowadnia że Francuskie, czy Włoskie torby, portfele i galanteria skórzana nie są wcale lepsze od naszych rodzimych. Wszystko tutaj opiera się na  współpracy młodych polskich projektantów, oraz rzemieślników: kaletników i garbarzy. Pomysłowość, dzielnie się wiedzą oraz wzajemne zaufanie stanowi w firmie Belveder podstawę funkcjonowania.

Portfel skórzany od Belveder

Firma Belveder szyje swoje portfele skórzane od ponad roku. Modele te dostępne są w kolorach klasycznych: czerwony, czarny, brązowy, natomiast w planach jest wprowadzenie bardziej awangardowych odcieniu: turkusu, musztardowego czy malinowego różu. Każdy portfel skórzany wykonany jest w oparciu o klasyczny design który zdążył już sprawdzić się w codziennym życiu. W rezultacie otrzymujemy ponadczasowy model w jakości premium wyrażonej pracą polskich kaletników.

Portfel skórzany w kolorze na zamówienie, możecie kupić po wyborze skóry naturalnej dostępnej w jednej z palet marki Belveder. Pisząc pod adres info@blveder.com.pl zostaniecie poproszeni o wskazanie kodu danego koloru, oraz wybór projektu portfela. Czas produkcji powinien wynosić do 14 dni roboczych, natomiast cena znacząco nie powinna odbiegać od cen z kolekcji bieżącej, zaprezentowanej w sklepie Belveder, tutaj: https://www.belveder.com.pl/sklep/portfele/skorzane.


Jestem ciekawa jaki jest Wasz wymarzony kolor portfela skórzanego?

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde