Woda perfumowana Amber Elixir Crystal – ORIFLAME

Ulubiony zapach perfum? Nie mam! Chyba jeszcze nie trafiłam na taki, który zapamiętałabym na dłużej i notorycznie do niego wracała. U mnie z perfumami jest tak, że kupuję to co w danej chwili przypadnie mi do gustu. Często też zamawiam je przez Internet, a więc o zapachu wiem tylko tyle co wyczytam z opisu. Niemniej jednak jeszcze chyba nigdy się nie zawiodłam, a więc śmiem twierdzić, że mogę ufać swojej intuicji.

Woda perfumowana Amber Elixir Crystal – ORIFLAME

… i tym razem moja intuicja nie zawiodła, choć przyznam szczerze, że zamawiając wodę perfumowaną Amber Elixir Crystal, najbardziej moją uwagę przykuła urocza buteleczka i to właśnie od niej dzisiaj zacznę.
Woda perfumowana Amber Elixir Crystal znajduje się w 50 ml, przepięknym flakoniku wykonanym z ciemnego szkła, które dodatkowo jest pofalowane. Odcień buteleczki to połączenie koloru morskiego z elementami złota, co wygląda niezwykle subtelnie i elegancko. Całość dodatkowo zapakowana jest w kartonik w takiej samej kolorystyce co flakonik.

Nuty głowy: grejpfrut, bursztyn, nuty wodne 
Nuty serca: kwiat pomarańczy, fiołek, kminek 
Nuty bazy: trzcina cukrowa, wanilia, mleko kokosowe

W pierwszej chwili w perfumach Amber Elixir Crystal wyczułam kwiaty, po czym nie wiem dlaczego, ale zapach zaczął kojarzyć mi się z karmelem. Jednak po jakimś czasie stwierdzałam, że się nieco mylę…, bo woda perfumowana Amber Elixir Crystal to cudowny orientalny zapach, który w przeciwieństwie do tego typu aromatów jest lekki, nie przytłacza, a więc śmiało nada się na wiosenne czy letnie dni. To połączenie czegoś słodkiego z nutką pikanterii - jest moc, ale subtelna, która na pewno spodoba się wielu osobom.  
Zapach na skórze utrzymuje się przez cały dzień, ale z godziny na godzinę robi się mniej intensywny. W sumie nie wiem czy to dobrze, czy źle, dla mnie ważne jest to, że ten aromat gdzieś tam cały czas się jest. Wiadomo po upływie kilku godzin, warto spryskać się ponownie.

Woda perfumowana Amber Elixir Crystal swoją premierę miała w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Cena jaką musimy zapłacić za 50ml flakonik to około 100 zł. Perfumy dostępne są na stronie Oriflame.

Dla mnie perfumy Amber Elixir Crystal to idealne połączenie orientalnych zapachów z czymś świeżym i zmysłowym. Uwielbiam aplikować je na co dzień jak i podczas specjalnych okazji!

Napiszcie czy znacie zapach Amber Elixir Crystal i czy często zamawiacie perfumy z katalogu ORIFLAME.

Zobaczcie też:

Do następnego!!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde