Prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT – moja opinia

Prostownica do włosów Philips
Jakiś czas temu na Instagramie zadałam pytanie o włosy: proste czy kręcone? Zdania tradycyjnie są podzielone, jedni wola gdy wszystko równiutko się układa, natomiast inni lubią „chaos” na głowie. U mnie to zależy od dnia, humoru i często też od pogody, choć nie będę ukrywać, że najlepiej czuję się w prostych, wygładzonych włosach. Niemniej jednak, od czasu do czasu stawiam na loki. Na szczęście dzięki takim urządzeniom jak prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT, która nie tylko prostuje włosy, ale też tworzy piękny skręt, możemy mieć upragnioną fryzurę. Idealna rzecz dla niezdecydowanych.

Prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT – parametry

Prostownica do włosów Philips
Zacznę od wyglądu, gdyż to on rzuca nam się jako pierwszy w oczy. Prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT ma bardzo elegancki, minimalistyczny design - biało-różową obudowę. Posiada wbudowane tytanowe, ruchome płytki, które mają na celu lepsze przewodzenie ciepła. Materiał, z którego są wykonane, tylko z pozoru wydaje się delikatny, bo tak naprawdę jest bardzo mocny i trwały, tym samym odporny na zarysowania. Dodatkowym atutem jest cyfrowy wyświetlacz Led, dzięki któremu mamy świadomość ustawień urządzenia. Prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT posiada 3 temperatury (200/175/150°C) działające z czujnikiem dostosowującym wysokość temperatury do stanu naszych włosów. Natomiast ruchome płytki zapewniają stylizację na wysokim poziomie, chroniąc włosy przed uszkodzeniem. Najlepszym i najważniejszym atutem Prostownicy Philips Haircare, jest jednak technologia Moisture Protect, która podobnie jak to było w przypadku lokówki, o której przeczytacie tutaj, ma za zadanie dostosowywać i regulować temperaturę do włosów, zwiększyć ich blask jak i zachować naturalny poziom nawilżenia, chroniąc włosy przed przegrzaniem.

Prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT – moja opinia

Prostownica do włosów Philips
Moje włosy są bardzo wymagające i tym samy kontakt z prostownicą, lokówka czy suszarką może się dla nich źle skończyć. Dlatego podczas wykonywania jakichkolwiek zabiegów muszę na nie bardzo uważać. Na szczęście prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT, nie tylko pięknie prostuje włosy, ale też o nie dba, nie niszcząc ich aż tak bardzo jak to w przypadku innych tego typu urządzeń. Płytki umieszczone w obudowie są bardzo delikatne, nie wyrywają włosów, ani nie ciągną. Włosy już po jednym pociągnięciu są proste i błyszczące, niemiej jednak ważne jest by pomiędzy płytki nie wkładać za dużo kosmyków. W zasadzie im mniejsze pasmo tym szybciej wyprostujemy włosy. Dużym atutem tej prostownicy jest okrągłe zakończenie dzięki czemu z łatwością możemy wykonać modne ostatnio loki.
Prostownica do włosów Philips
Podsumowując: prostownica Philips Haircare MOISTURE PROTECT szybko się nagrzewa, dostosowuje temperaturę do stanu naszych włosów i w rezultacie praktyczne ich nie niszczy. Jak dla mnie jest to jedno z lepszych urządzeń do stylizacji włosów i jak najbardziej godne polecenia.

Napiszcie w komentarzach czy znacie linię MOISTURE PROTECT marki Philips.

Warto zobaczyć: 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde