Granatowy żakiet i szpilki

Granatowe szpilki
Środa minie, tydzień zginie. Mamy już czwartek, a więc przed nami jeszcze kilkanaście godzin pracy i zaczyna się weekend. Macie plany? Ja się pochwalę, bo weekend szykuje mi się bardzo pozytywnie. W sobotę wyruszamy do Puław świętować urodziny mojego męża. A dlaczego do Puław? Bo właśnie tam, w niedzielę, odbędzie się kolejne spotkanie blogerek, w którym biorę udział. Będzie pięknie, tym bardziej, że powrót planujemy dopiero w poniedziałek. Oby pogoda jeszcze dopisała.

Granatowy żakiet i szpilki

Marynarki nie są czymś co chętnie na siebie zakładam. Krępują mi ruchy i nie czuję się w nich komfortowo. Dlatego jeśli muszę, to wybieram takie, które wykonane są z dzianiny – prezentują się elegancko i jednocześnie są wygodne.
Dzisiejsza moja stylizacja to połączenie marynarki właśnie z dzianiny, materialnych spodni i granatowych szpilek. Całość jest bardzo prosta, ale to właśnie marynarka odgrywa tu znaczącą rolę, gdyż posiada prześliczne zdobienia w postaci dużych guzików. Do tej stylizacji postawiłam na prosty dodatek w postaci czarnej torebki ze złotym łańcuszkiem. Myślę, że ten look prezentuje się iście biurowo, a więc będzie idealny do pracy. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba!

Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Granatowe szpilki
Żakiet - Rosegal.com
Spodnie - Sinsay 
Buty - Kupbuty.com
______________________________________________________________________
Jak to mówią - reklama dźwignią handlu. Również swoją działalność blogową trzeba promować. Na rynku jest naprawdę wiele propozycji przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów czy partnerów. Ostatnio moją uwagę przykuły kasetony reklamowe, które w fajny i efektowny sposób mogą wyeksponować np. logo. Może akurat przy blogu ta opcja się nie sprawdzi, ale w sklepie już tak :).

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde