Jak dbać o telefon – proste sposoby

Dbam o telefon
Weekend, weekend i po weekendzie. Teraz byle do kolejnego. Lubicie odliczać do wolnych dni? Ja często to robię, a później się dziwie, że mi się ciągnie. Zdecydowanie nie polecam tego sposobu. Lepiej skupić się na tym co się dzieje w danej chwili!

Dzisiaj postanowiłam dać Wam trochę odpocząć od moich stylizacji i kosmetycznych recenzji (ale nie na długo) i przychodzę do Was z luźnym tematem.  

Jak dbać o telefon – proste sposoby

Dla mnie rzeczy typu telefon komórkowy nie są na pierwszy miejscu. Wcale nie muszę podążać za trendami i mieć najmodniejszy i najnowszy sprzęt. Gdyby tak było, już dawno w mojej torebce znalazłby się nowiutki iPhone. Nie mniej jednak ostatnio postanowiłam wymienić swojego Samsung’a na Huawei’a. Powodem było tylko i wyłącznie to, że poprzedni telefon lubił się zacinać i dodatkowo nie robił zdjęć, na jakich mi zależało. Ze względu na dużą ilość poleceń zdecydowałam się na Huawei’a. Na ta chwilę jestem zadowolona, choć ma on kila mankamentów, które mnie irytują. Jednym z nich jest to, że strasznie retuszuje zdjęcia typu selfie, co wygląda nienaturalnie. Jednak dzisiaj nie o tym!

Jak dbać o telefon?

Jak już wspominałam nie należę do osób, które wymieniają sprzęt zgodnie z obowiązującymi trendami. Tak więc jak już kupuję telefon to chcę, żeby wytrzymał on ze mną chociażby te dwa lata.  Jak wiec o niego dbam? Nie mam wyszukanych sposobów, jednak chciałam Wam dzisiaj wspomnieć o takich trzech najważniejszych!
- ochronna szybka. Na pewno nikt nie chce by podczas upadku rozbił się nam ekran telefonu. Pajączek na szybie nie wygląda dobrze i myślę, że wcale nie jest funkcjonalny :). Dlatego warto zabezpieczyć ekran przez zabrudzeniami, porysowaniami czy pęknięciami. Tutaj z pomocą przychodzi nam szkło hartowane mi 6 lub po prostu folia, która kosztuje parę groszy.
- obudowa. To niezbędny element, który ochroni nasz telefon przed uszkodzeniami – zabrudzeniami, zadrapaniami, pęknięciami itp. Na rynku mamy naprawdę duży wybór różnego rodzaju etui, czasem ich koszt jest naprawdę mały!
- najważniejsze! – trzymać telefon daleko od wody i nie rzucać nim :)

Dla mnie to 3 proste i najważniejsze kroki, które chronią mój telefon.

Dajcie znać jakie są Wasze sposoby, aby telefon „przeżył” dłużej niż 12 miesięcy!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde