Nowości z Drogerii Lila Róż

Gdzie najczęściej robicie zakupy? Przez Internet czy może tradycyjnie wybieracie się do sklepu stacjonarnego? Ja ostatnio trochę się rozleniwiłam i dużo łatwiej przychodzą mi zakupy online. Pewnie dlatego, że zajmuje mi to mniej czasu. Zakupy w galerii czy centrum handlowym wiążą się z kilku godzinnym „plątaniem” po sklepach, a ostatnio w ogóle nie jest mi to na rękę. Tak więc, większość zakupów wykonuję siedząc w domu przed komputerem. Wiadomo, nie wszystko da się załatwić tą drogą, ale są rzeczy (m.in. kosmetyki), które z chęcią kupuję online, tym bardziej, że sklepów internetowych nie brakuje.

Nowości z Drogerii Lila Róż

Ostatnim moim odkryciem jest Drogeria Lila Róż. Jak możecie się domyśleć po nazwie, znajdziemy tam sporo marek kosmetycznych, między innymi: Annabelle Minerals, Baikal Herbals, Bare Care, Bielenda, Cosnature, holika-holika, L'biotica i wiele, wiele innych. Znajdziemy tam kosmetyki do pielęgnacji całego ciała, kosmetyki kolorowe, akcesoria do makijażu czy suplementy diety. Oczywiście wszystko w rozsądnych cenach. Jeśli więc jeszcze nie znacie tej drogerii to serdecznie zapraszam! Sama przeglądając ofertę sklepu wpadłam na kilka ciekawych rzeczy, które z chęcią przygarnęłam.
Od dawna chodził za mną nowy pędzel do konturowania twarzy, tym bardziej, że stary jest już na wykończeniu. Wybrałam więc dwa pędzle marki Donegal z pięknym marmurkowym wzorem na rączce, wykonane z syntetycznego, sprężystego włosia.
Pierwszy to typowy pędzel do konturowania twarzy, ale sprawdzi się również do nakładania różu czy rozświetlacza (cena 19,99 zł). Drugi natomiast przeznaczony jest do nakładania bronzera i różu. Można nim również modelować twarz przy pomocy kosmetyków do konturowania (cena: 14,99 zł). Zamówiłam również dwa dwustronne pędzle, których przeznaczeniem jest: wykonanie smoky eyes, blendowanie cieni i podkreślenie łuku brwiowego. Nie ukrywam, że zależało mi głównie na dobrym pędzlu do blendowania, dlatego jestem ciekawa jak się sprawdzi.
Oprócz akcesoriów do makijażu, jak na maniaczkę maseczek przystało, zamówiłam dwie maski w płachcie - obie marki A’pieu. Jak już wiecie jest to marka sprawdzona, więc chętnie po nią sięgam. Tym razem postawiłam na maskę mleczną Milk One Pack na bazie ekstraktów roślinnych oraz na Fruit Vinegar Sheet Mask z dodatkiem owoców granatu. Cena za jedną maskę w Drogerii Lila Róż to 9,99 zł. Oczywiście jak tylko wszystko przetestuję, opiszę Wam jak się sprawdziły zarówno pędzle jak i maski.

Zamówienie z Drogerii Lila Róż uważam za bardzo udane. Z wielką chęcią wrócę tam po więcej rzeczy!

Napiszcie, gdzie najczęściej robicie zakupy i czy znacie tą drogerię.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde