Wymarzona łazienka – jaka powinna być

Łazienka w skandynawskim stylu
Ostatnio zastanawiałam się nad wprowadzeniem nowego działu na blogu – działu wnętrzarskiego. Poczekam z tym jeszcze pewnie parę tygodni, zanim zmienię całkowicie szablon bloga. Bo jak już wspominałam kilkukrotnie, od początku roku przymierzam się do zmian. Planuję zmianę loga, tak by było już moje indywidualne oraz nowy szablon. Oprócz tego powstanie nowa strona, z całkiem innymi tematami niż tutaj i już nie mogę się doczekać, aż wszystko będzie zrealizowane. Czasu mało, pracy dużo, ale mam nadzieję, że będzie warto! 

Wymarzona łazienka – jaka powinna być

Dzisiaj chciałam Was zapytać o wymarzoną łazienkę. Co się w niej powinno znajdować i jakie kolory powinny w niej królować. Ostatnio bardzo modne wzory dominujące w łazienkach to kamień, beton czy nawet drewno. Równie modnym motywem jest marmur - to chyba nawet hit tego sezonu, który i mnie bardzo się podoba. Myślę, że gdybym nie miała wcześniej innego pomysłu uderzyłabym właśnie w te marmurowe motywy. Dlaczego? Po pierwsze, ten wzór jest elegancki i stylowy, a po drugie jasna łazienka była kiedyś moim małym marzeniem. Trochę jednak mi się pozmieniało.

Jeszcze nie tak dawno idealną dla mnie łazienką, była łazienka z duża ilością światła – jasna i przestronna. Kiedy jednak zaczęłam wyszukiwać inspiracji nie mogłam oprzeć się odcieniom szarości. Moim nowym pomysłem był beton architektoniczny do łazienki. Niestety zbyt mała przestrzeń w naszym domu, nie pozwoliła nam na stworzenie tak ciężkiego wnętrza. Tak więc w ostateczności postawiliśmy na duże, szare płytki. Całość chcemy wyposażyć meblami z drewnianym motywem. Będzie może trochę ciemno, ale na pewno przytulnie. Dodatkowo z racji tego, że mamy dwie łazienki stwierdziłam, że obie powinny być urządzone w tym samym stylu. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pokazać Wam kilka zdjęć naszych pomieszczeń. Póki co, zaglądajcie na Instastory, bo tam od czasu do czasu wrzucam „coś z budowy”. 

Dajcie znać jakie jest Wasze wymarzone wnętrze łazienki.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde