Spotkanie kobiecych blogerek w Grodzisku Mazowieckim

W ubiegłą sobotę, 26 sierpnia w Grodzisku Mazowieckim, odbyło się spotkanie Kobiecych Blogerek. Organizatorem całego spotkania była niezwykle zaradna Ola z bloga Kobieca Mama.


Spotkanie kobiecych blogerek w Grodzisku Mazowieckim 

Kiedy znalazłam informacje o spotkaniu, zawahałam się, jednak motywujące słowa Oli, przekonały mnie do wysłania zgłoszenia - było warto! Spotkanie miało odbyć się w sobotę o godzinie 12.00. Razem z mężem stwierdziliśmy, że nie będziemy jechać nocą, a więc w kierunku stolicy udaliśmy się już w piątek. Nocleg zamówiliśmy w miejscowości Otrębusy, gdzie miło spędziliśmy cały piątkowy wieczór. W sobotę po porannym śniadaniu wyruszyliśmy w kierunku Grodziska.

Spotkanie odbyło się w bardzo klimatycznej restauracji Gniazdo. Obok której znajdowało się mini ZOO - chyba większość uczestniczek zachwycała się wielbłądem - był świetny.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12.30 warsztatami z rękodzieła, które poprowadziła organizatorka. Miałyśmy okazję samodzielnie wykonać biżuterię z koralików, które otrzymałyśmy od Unikatovej Pracowni Artystycznej - wszystkim wyszło pięknie.
Po warsztatach, każda z uczestniczek zamówiła sobie coś dobrego na obiad, ja zdecydowałam się na pierogi ruskie. Międzyczasie każdy mógł skorzystać ze wcześniej przygotowanego stołu kawowego, gdzie znajdowały się przekąski i napoje.
Po przerwie nadszedł czas na warsztaty z budowania marki bloga, które poprowadziła przesympatyczna Klaudia z BlogoMarki.
Kolejne warsztaty przeprowadziła Patrycja z bloga patrycjastory.pl. Tematem warsztatów było "5 błędów, które popełniamy w social mediach".

Pomiędzy pierwszymi, a drugimi warsztatami Ola wylosowała jedną dziewczynę, której Strefa Copywritera miała przeprowadzić audyt bloga. Tą osobą byłam ja :) Jestem już po audycie i wiem już, co muszę zmienić, a co ulepszyć. Mam nadzieję, że po zmianach mój blog będzie jeszcze bardziej czytelny.

UCZESTNICZKI SPOTKANIA 
Aleksandra http://www.kobieca-mama.pl - organizatorka
Magdalena http://www.przyjemnezpozytecznym.pl
Milena http://www.kosmetycznepasje.pl
Angelika http://www.birginsen.com
Felicja http://www.felicitabeauty.blogspot.com
Marcelina http://www.mamikpisze.pl
Sylwia http://www.zadbana-mama.com
Wioleta http://www.mama-bloguje.com
Izabela http://www.nianio.com.pl
Olga http://www.placesandplants.com
Agata http://www.blogujacamamadwojki.blogspot.com
Ja http://www.dyed-blonde.blogspot.com
Urszula http://www.kobietaipasja.pl
Iza http://www.thesecretofhealing.pl
Agnieszka http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl

Partnerzy spotkania:


New Anna Cosmetics
MDR Dystrybucja
 LAQ
 Miravena
 Sangotrade
 Pracownia ALEX
 Wydział Promocji gminy Grodzisk Mazowiecki
Całe spotkanie było bardzo ciekawe i miłe. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Myślę, że zdobyta wiedza pomoże mi efektywniej blogować. Jeszcze raz dziękuję za możliwość uczestnictwa. 

P.s. Warto było przesiedzieć 5 godzin w samochodzie :)

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde