Efekt syrenki na paznokciach

Proste zdobienia paznokci
Dłonie to ważny element naszej urody. Dlatego też powinny być zadbane i eleganckie. Podstawą jest delikatna, aksamitna skóra, ale również i piękne paznokcie, które są ozdobą każdej kobiety. Już dawno na moim blogu nie było "paznokciowego" wpisu i inspiracji. Postanowiłam więc nadrobić te tematy. Tak więc, dzisiaj będziecie mogli przeczytać krótko o efekcie syrenki na paznokciach i może trochę się zainspirować. Ciekawych zapraszam!Efekt syrenki na paznokciach

Proste zdobienia paznokci

Czym jest efekt syrenki na paznokciach? 

Jest to lśniący manicure wykonany za pomocą specjalnego pyłku, który utwardzany jest w lampie UV. To jedna z prostszych metod zdobienia, nie wymagająca większych umiejętności. Paznokcie po jego nałożeniu zyskują całkiem nowe oblicze i piękny wygląd. 

Jak więc go nakładać?  

Aby uzyskać opalizujący efekt na paznokciach potrzebujemy przede wszystkim: lampy UV, bazy, lakieru hybrydowego w dowolnym kolorze, topu oraz pyłku. Pierwszym krokiem jest tradycyjne przygotowanie płytki paznokcia i wykonanie manicure hybrydowego (tj. nałożenie bazy oraz dwóch warstw lakieru). Po wyciągnięciu dłoni z lampy, aplikujemy pyłek kolistymi ruchami na płytkę paznokcia. Nadmiar pyłku usuwamy szerokim pędzelkiem. Ostatnim etapem jest nałożenie topu i utwardzenie całości. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!  
Proste zdobienia paznokci
Proste zdobienia paznokci
Proste zdobienia paznokci
Dajcie znać czy spodobał Wam się mój manicure i czy lubicie takie zdobienie. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde