Zawsze piękna - lusterko na telefon PEEMER

ciekawy gadżet na telefon
Kończąc szkołę średnią zaczyna się prawdziwe życie. Część kobiet decyduje się na studia, które wbrew pozorom są dużym wyzwaniem (matura przy sesji to pikuś, zwłaszcza podczas studiów dziennych). Inne kobiety zaraz po szkole średniej decydują się na podjęcie pracy - podziwiam. Ja w wieku 18/19 lat nie miałam pojęcia jaką pracę mogłabym podjąć. Studia dzienne moim zdaniem to przedłużenie sobie młodości. Kiedy zaczynamy pracę nic już nie jest takie samo. Mamy dużo większe wydatki niż kiedyś i co chwilę chcemy czegoś więcej. Przez to wpadamy coraz bardziej w wir kariery, nie mając czasu na przyjemności. Jesteśmy po prostu zabiegane. Dzisiejsze czasy to nie tylko praca, to również duży nacisk na zdrowy tryb życia i idealny wygląd. Ścigamy się, która będzie ładniejsza i bardziej zadbana. Ale tak naprawdę jak tu o siebie dbać skoro codziennie rano jesteśmy niewyspane i na szybkiego zbieramy się do wyjścia? Dobrym sposobem jest wstawanie 10 minut wcześniej – co u mnie nigdy się nie sprawdza. Dlatego mam mały patencik pod ręką. Rano, w 15 minut wykonuję makijaż. Staram się by był on dokładny i trwały, a w ciągu dnia często sięgam po lusterko – praktycznie każda kobieta tak robi! Jednak w pracy nie mogę wychodzić co kilka minut do łazienki, tylko po to by sprawdzić czy nie jestem aby przypadkiem rozmazana... ale jest coś co ułatwi nam to zadanie. Lusterko PEEMER. Co to takiego?


Lusterko na telefon PEEMER

ciekawy gadżet na telefon
ciekawy gadżet na telefon
ciekawy gadżet na telefon
Stylowe, nietłukące się lusterko na telefon. Ręczne wykonanie gwarantuje dbałość o każdy szczegół. Szeroki wybór wysokiej jakości materiałów, kolorów i zdobień pozwoli Ci wyrazić siebie w dowolnym stylu na różne okazje. Lusterka PEEMER mogą być zarówno rodzajem biżuterii, ozdoby obudowy telefonu, a także przydatnym gadżetem do wykonania makijażu, poprawienia fryzury w różnych sytuacjach. Telefon komórkowy mamy zazwyczaj przy sobie, dlatego odszukanie lusterka w torebce nie będzie już więcej stanowiło problemu. Przecież zdarza się, że musimy przejrzeć się i poprawić wygląd nawet w ciemności, co ułatwi nam funkcja latarki w telefonie. Ultra - Cienki rzep razem z lusterkiem ma tylko 3mm i dostosowany jest do wielokrotnego użytku. Odklejaj i przklejaj, a także wymieniaj się lusterkami ze znajomymi. Świetna zabawa i funkcjonalność nowym trendem w 2017 w akcesoriach komórkowych.
Błyskotliwy gadżet na telefon każdej kobiety, czyli małe lustereczko, które przyklejamy na tył telefonu. Jest ono tak opracowane, że w każdej chwili możemy go zdjąć i przykleić z powrotem. Najlepsze jest to, że na telefonie nie pozostaje żaden ślad po kleju. Firma Peemer oferuje przeróżne kształty, kilka kolorów, i piękne zdobienia. Niektóre lustereczka zdobione są nawet kryształkami Swarovskiego. Cena takiego cudeńka to około 86 zł. 

Telefon zawsze mamy przy sobie, dlatego takie lusterko to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet. W pracy, w szkole, na przystanku, w autobusie - gdziekolwiek jesteś masz przy sobie małe lustereczko. Podoba się taki gadżet?

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde