Na co zwracamy uwagę podczas pierwszej randki?

Pierwsza randka
Moi kochani, postanowiłam troszkę urozmaicić mojego bloga dodając nowy dział. Oczywiście jego tematem przewodnim są i będą kosmetyki. Nie chcę jednak Was zanudzić i raz w miesiącu będę dodawać post z cyklu DAMSKO-MĘSKIE. Będzie to wymiana zdań na różne tematy. W realizacji pomoże mi mój mąż, który ze swojego punktu widzenia będzie wypowiadał się na dany temat. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będziecie aktywnie uczestniczyć, dyskutując na poszczególny temat. O tym, że poglądy kobiet różnią się znacząco od poglądów mężczyzn wiemy bardzo dobrze. Odmienne zdania, inne charaktery i całkowicie inne podejście. Prawdopodobnie panowie kierują się rozumem, a panie sercem. Jednak wiemy też, że przeciwieństwa się przyciągają. Zobaczymy jak to wyjdzie tutaj.


Na co zwracamy uwagę podczas pierwszej randki?


Zaczniemy od pierwszej randki, no bo przecież od tego wszystko się zaczyna. Ciągle marzymy o tej drugiej, wyidealizowanej połówce. Wyobrażamy sobie jaka powinna być ta druga osobą, co powinna lubić żeby do nas pasowała i jak powinna wyglądać. Nasze bujne wyobrażenia doprowadzają do tego, że żadna osoba stąpająca po ziemi nam nie odpowiada. Kiedy jednak przychodzi taki dzień, że na swojej drodze spotykamy tego "kogoś", wszystko zmienia się od 360 stopni. Pierwsze randki, wspólnie spędzone chwile, poznawanie siebie na wzajem, miłość, namiętność, pierwsze kłótnie - całkiem nowe uczucia.
Ale czego tak naprawdę oczekujemy na pierwszej randce? Na co zwracamy uwagę i jak się zachowujemy?

Z PUNKTU WIDZENIA KOBIETY:

D/ Wiem, że dużo kobiet na pierwsze randce patrzy na ubiór faceta. Ja tak nigdy nie miałam. Owszem z czasem denerwowały mnie pewne przyzwyczajenia, ale pierwsza randka to nie czas na obserwacje w czym druga połówka jest ubrana (chyba, że nowy kolega to totalne bezguście i na randkę przychodzi w dresie - mam nadzieję, że nie przytrafiło się to żadnej z Was!). Pierwsza randka to zawsze wielka radość ale i powód do dużego stresu. Nie wiadomo czego się spodziewać od drugiej osoby, więc nie możemy sobie zaplanować całego spotkania. Na pewno chcemy wyglądać jak milion dolarów, a jednocześnie skromnie. Zważamy na słowa, tak na prawdę ukrywając prawdziwą siebie. Wszystko tylko dlatego, że chcemy by ta druga osoba odebrała nas jak najlepiej. Podczas pierwszej randki zwracamy dużą uwagę na zachowanie mężczyzny, jego poczucie humoru i osobowość. Najlepiej żeby nam imponował, był czuły i miły.

Z PUNKTU WIDZENIA MĘŻCZYZNY:

M/ Najważniejsze pierwsze wrażenie, czyli jak zawalisz pierwszą to drugiej nie będzie. Jak w każdym aspekcie życia trzeba umieć iść na kompromis. Wszelkie skrajności są nie dobre, również jeżeli chodzi o pierwszą randkę. Tak więc strój: elegancko, ale na luzie (dres zostaw na siłownię, a garnitur na oficjalne spotkanie). Miejsce spotkania: mała kawiarnia zapewniająca odrobinę prywatności.  Droga restauracja sprawi, że wyjdziesz na snoba, a pub jest dobry na wyjście z kumplami. Rozmowa: powiedz coś o sobie, czym się zajmujesz, jakie masz hobby (ale bez przynudzania). Tematy typu polityka czy religia to absolutny strzał w kolano. Ważne jest również, aby słuchać kobiety. Później to zaprocentuje, bo między wierszami możesz wyłapać wiele informacji np. jaki prezent sprawiłby jej największą przyjemność.
Facet zaprasza na randkę/spotkanie/kino - facet płaci. Zawsze.
P.S. Jestem ostatnią osobą, która powinna udzielać porad w tematyce randek. Ale skoro mnie się udało, więc wam na pewno się uda.

Dajcie znać czy posty tego typu Wam się podobają. Czekam na Wasze opinie i odpowiedź na pytanie: na co Ty zwracałeś/aś uwagę podczas pierwszej randki? Czy wszystko poszło po Twojej myśli?

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde