Słodki zapach czekolady - Choco Musk

Macie już przygotowane prezenty mikołajkowe? Może i ja coś dla Was przygotuję, co Wy na to? Szykuję małą niespodziankę, dlatego bacznie obserwujcie mojego bloga. Wkrótce mały konkurs!

"Orient" - przez wielu kojarzone jest wyłącznie z Japonią. Jednak to słowo ma dużo szersze znaczenie. Określa ono kraje azjatyckie, wschodnie, zarówno te bliskie, środkowe jak i dalekie.

Tym razem zabieram Was w podróż do zapachów świata, a dokładniej do krajów bliskiego wschodu. Muszę przyznać, że pierwszy raz pokusiłam się na bardzo słodki, a do tego czekoladowy zapach perfum. Gdyby nie EtnoSPA pewnie nigdy nie zainteresowała bym się tak intensywnym aromatem. Jak dotąd stawiałam na zmysłowość i delikatność, jednak mała zmiana może wyjść na dobre. Okazało się, że bardzo polubiłam słodycz wanilii i czekolady. To połączenie wprowadza mnie w ciepły domowy klimat, dlatego według mnie perfumy idealnie sprawdzą się w ponure, zimowe dni. Może i Wam orientalna woń flakonika Al-Rehab  przypadnie do gustu.

ORYGINALNE PERFUMY ARABSKIE AL-REHAB
Zaczynając przygodę z kosmetykami azjatyckimi musicie wiedzieć, że na pewno ich zapach Was zaskoczy! W tym przypadku albo pozytywnie, albo negatywnie. Jeśli nie jesteście fanami intensywnych aromatów, to po nie nie sięgajcie. Jeśli jednak lubicie małą odmianę - to z pewnością Was oczarują.  

Perfumy Choco Musk mieszczą się w małym flakoniku z wygodnym roll-onem. Ich oleista konsystencja kryje w sobie niezwykle słodki i jednocześnie uwodzicielki zapach Orientu. Połączenie słodyczy wanilii i czekolady z tradycyjnym wschodnim aromatem piżma, róży i drzewa sandałowego, olśni każda świadomą kobietę, dodając jej indywidualnego stylu. Aromat perfum jest bardzo silny i skoncentrowany. Dzięki temu, że olejek nie zawiera alkoholu, długo utrzymuje się na skórze (nawet do 48 godzin). Już jedno muśnięcie sprawia, że ciało nabiera wyrazistego zapachu. Pełnia aromatu uwalnia się pod wpływem ciepła, gdy rozetrzesz perfumy na skórze. 

Perfumy Choco Musk są idealne dla wielbicielek czekolady. Dzięki obecności piżma, zapach jest "puszysty", "miękki", "otulający". Rozpieszcza niczym najlepsza czekolada. Po mimo takiej dużej dawki słodyczy, zapach nie jest ani nudny, ani tandetny. 

Taka przyjemność rozkoszy w czekoladzie kosztuje 21,90 zł/6 ml. 
Jeśli jesteście fankami takich zapachów, musicie wypróbować perfumy Choco Musk. Ja na pewno, jeszcze nie raz po nie sięgnę. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde