Grey sweater

Grey sweater
Słyszę to już po raz kolejny i dalej nie chcę w to uwierzyć... Mam niekontrolowany odruch. Wyciągam telefon, przeglądam strony, które mnie interesują nie zwracając uwagi na to, że sprawdzałam je już 10 minut temu. Fonoholizm? Jest na to sposób? Marzy mi się weekend w domku niedaleko lasu, bez zasięgu, dostępu do Internetu i telewizora. Niby to takie łatwe, a jednak trudne do zrealizowania.
Jesteśmy przyzwyczajeni do kontaktowania się z innym przez sms-y albo messengera. Wygodne wyjście, bez zbędnych słów, a jak tylko nie dostaniesz sms-a od bliskiej Ci osoby - zachodzisz w głowę co się mogło stać, snując dziwne myśli. Nie czytasz gazet, bo szybciej jest Ci przeglądnąć najnowsze wiadomości w Internecie. Więc jak tu uniknąć, ciągłego zerkania na telefon??? Zdecydowanie proponuję sobie i Wam separację na kilka dni, ok może na początek na kilka godzin.
***

Szary sweter oversize

Miałam się pojawić dopiero jutro i troszkę odpocząć, jednak mam tyle zaległości, że nie ma czasu na dłuższe przerwy. Dlatego dzisiaj chcę Wam pokazać, piękny sweterek, który idealnie sprawdzi się na jesienne i zimowe wieczory.
Sweterek, który otrzymałam jest bardzo luźny, dzięki czemu czuje się w nim mega komfortowo, najlepiej prezentuję się z legginsami, bądź  zakolanówkami, dodając kobiecości. Z racji tego, że ostatnio mam fioła na punkcie koloru szarego, to nie mogło być inaczej i sweterek również jest w kolorze szarym. Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami i czekam na Wasze opinie w komentarzach.
Grey sweater
Grey sweater
Grey sweater

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde