LisapULTIMATE Straight Fluid - jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy?

Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Szykuję kilka zmian, chcę ulepszyć bloga specjalnie dla Was, mam nadzieję, że będzie delikatnie, przejrzyście i wszystko przypadnie Wam do gustu, jednak musicie uzbroić się w cierpliwość, a ja muszę zorganizować sobie więcej czasu, żeby dopiąć wszystko na przysłowiowy "ostatni guzik". Póki co zawsze jak mam chwilę, wypada coś ważniejszego i muszę się tym zająć, ale w przyszłym tygodniu biorę kilka dni urlopu, więc skupie się przede wszystkim na poprawkach.

LisapULTIMATE Straight Fluid  - jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy?


Która z Was nie prostuje włosów??? Ty? Nie uwierzę! Myślę, że co druga dziewczyna to robi, przynajmniej raz na jakiś czas, zapominając o ochronnych preparatach, no bo po co? Nie masz czasu, żeby popsikać włosy sprayem, który przecież zbyt długo się wchłania. Robisz duży błąd!!! Nikt Ci nie broni prostować włosów. Sama to robię, jednak pamiętaj włosy przed prostowania trzeba odpowiednio przygotować. Proponuję Wam spray LisapUltimate Straight Fluid, czym on jest i jak działa, kto nie wie dowie się dzisiaj.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.

INFORMACJE OD PRODUCENTA O LisapULTIMATE Straight Fluid

Lisap Ultimate Straight Fluid spray nawilżająco-rewitalizujący stosowany w celu uzyskania perfekcyjnej gładkości włosów. W czasie prostowania wzmacnia i odbudowuje włosy chroniąc je przed wysoką temperaturą. Zawiera keratynę, silikony najnowszej generacji oraz kationowe kompleksy odżywcze, które zapewniają włosom doskonałą ochronę oraz połysk. Wykorzystanie produktu Lisap Ultimate Straight Fluid do pracy z prostownicą, lokówką lub falownicą poprawia strukturę kapilarną włosów pozostawiając je w doskonałej kondycji. Chroni przed wilgocią gwarantując tym samym idealną gładkość włosów.

Lisap Ultimate to ekskluzywna linia kosmetyków która trwale prostuje i wygładza włosy, to najlepsze rozwiązanie dla tych którzy pragną uzyskać efekt doskonałe gładkich włosów. Linia Lisap Ultimate zawiera Kerasil Complex stworzony na bazie 3 aktywnych składników:
*Trójwymiarowych polimerów silikonowych, które odbudowują zniszczone włosy i zwiększają ich odporność na łamanie. Odżywiają i dodają blasku, również po wielokrotnym myciu.
*Keratyny, proteiny zbudowanej z długich łańcuchów aminokwasów, będącej jednym z głównych budulców włosa. Dzięki wysokiej zawartości siarki przylega do ich zewnętrznej struktury, nadaje im objętości i zamyka włókna proteinowe.
*Ceramidów A2, zbliżonych do ceramidów 2 znajdujących się we włóknie włosów, chroniących je w czasie zabiegów i wzmacniających ich strukturę. Dodają włosom siły i witalności.

Sposób użycia: nakładać na wysuszone włosy równomiernie, kosmyk po kosmyku, przed użyciem prostownicy. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie całej serii kosmetyków Lisap ULTIMATE.

Cena: 45,01 zł
Promocja: 36,25 zł
Więcej: Fryzomania


MOJA OPINIA O LisapULTIMATE Straight Fluid

O marce tych kosmetyków wiedziałam bardzo niewiele, jednak dzięki uprzejmości firmy FRYZOMANIA, miałam okazję wypróbować spray o silnych właściwościach rewitalizująco – nawilżających, wygładzających i ochronnych. Jest on polecany szczególnie do włosów poddawanych częstej termo-stylizacji. Przy regularnym stosowaniu kosmetyku wzrasta poziom nawilżenia i wygładzenia włosów, stają się one błyszczące, miękkie, gładkie i przestają się puszyć. Zauważyłam też, że włosy stały się bardziej podatne, a końcówki delikatnie się podkręcają tworząc świetną całość.
Więc jeśli Twoje włosy potrzebują silnej regeneracji, to jest to produkt dla Ciebie. Pomaga odzyskać blask i witalność włosów. Przywracając im piękny i zdrowy wygląd. Podczas stosowania nie zauważyłam żadnych ubocznych efektów, dlatego polecam wszystkim maniaczkom prostych włosów.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
Jak chronić włosy przed gorącą płytką prostownicy.
A Wy jak chronicie swoje włosy przed gorącą płytką prostownicy???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz