Veera - pięknie i zdrowo

Jak połączyć piękno i zdrowie razem? O tym możecie się przekonać kupując produkty firmy VEERA. Kilka tygodni temu dostałam możliwość sprawdzenia tego, wybrałam dwa produkty grafitowe rajstopy oraz czarne pończochy z silikonem. Stwierdzam, że jest to świetny wynalazek, który ma dbać o nasze nogi, a przy okazji pięknie je prezentować.

Veera - pięknie i zdrowo 


INFORMACJE OD PRODUCENTA Veera Przeciwżylakowa

Veera Przeciwżylakowa to linia produktów stosowana w profilaktyce przeciwżylakowej, Stopniowana kompresja, testowana klinicznie zapewnia skuteczną terapię. Wzmocnione palce i pięta zapewniają prawidłowe ułożenie wyrobu na nodze oraz właściwe rozmieszczenie ucisku. Komfort noszenia podnosi jakość wykonania produktów. Miękki i przyjemny ściągacz w okolicy talii oraz płaskie szwy. Włókno LYCRA podwójnie oplecione nadaje trwałość oraz sprawia, że rajstopy są przyjemne dla ciała.
Produkty polecane są przy: 
Zmęczeniu nóg 
Niewydolności krążenia 
Obrzękach nóg 
Pękaniu drobnych naczyń (pajączków) 
Siedzącym lub stojącym trybie życia 
Skłonności genetycznej do żylaków

Veera Przeciwżylakowa to najwyższej jakości medyczne wyroby kompresyjne stosowane głównie w profilaktyce i pierwszych objawach zmian żylnych. Rajstopy, pończochy i podkolanówki ze stopniowaną kompresją poprawiają krążenie, redukują obrzęk i czucie ciężkości nóg. 

MOJA OPINIA Veera Przeciwżylakowa

Firma posiada duży wybór kolorystyczny oraz kilka wariantów do wyboru (rajstopy, pończochy, podkolanówki, rajstopy ciążowe, skarpety męskie), dzięki czemu możecie wybrać to co się Wam podoba. Każdy produkt jest zapakowany w ładne pudełeczko na którym znajdują się podstawowe informacje, takie jak: rozmiar, skład, informacje o ucisku, ilość DEN. Oprócz pudełeczka, rajstopy są zafoliowane i owinięte na tekturce. Dostępne rozmiary S-XXL.

Jeśli wydaje Ci się, że te produkty nie są dla Ciebie to się bardzo mylisz! Otóż rajstopy VEERA nie są jedynie dla osób, które posiadają żylaki, dlaczego? Produkty z tej serii dają nam przede wszystkim poczucie lekkości, przynoszą ulgę obolałym nogom, likwidując zmęczenie. Więc dlaczego nie możesz ich stosować?  

Dbają o nasze zdrowie, ładnie wyglądają, a do tego są bardziej wytrzymałe od zwykłych rajstop. Dodatkową ciekawostką jest to, że produkty VEERA wykonane są w technologii Silver+ to znaczy, że zawierają jony srebra przez co gwarantują lepszą higienę, ochronę oraz świeżość.

*Pończochy, zakończone są śliczną koronką, od wewnętrznej strony wyposażone są w silikon, dzięki czemu  świetnie trzymają się na udach.


Podsumowując produkty firmy VEERA: 
*dbają o nasz nogi (poprawiają krążenie, przynoszą ulgę, zapobiegają powstawaniu pajączków, itd.),
*wizualnie niczym nie różnią się od tradycyjnych rajstop,
*są wytrzymalsze od tradycyjnych rajstop,
*zapakowane są w eleganckim opakowaniu.

Stosujecie takie produkty profilaktyczne??? 


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde