LashVolution - Moje pierwsze wrażenie

Osoby, które śledzą mojego Instagrama wiedzą, że cały weekend spędziłam w Zakopanym, było super. Razem ze znajomymi wyszliśmy na Kasprowy Wierch - pot, zmęczenie, ale daliśmy radę!!! Oboje z mężem utrzymujemy swoją małą tradycje co roku zdobywamy jeden szczyt, krok po kroczku, razem. Polecam wszystkim. 


W piątek otrzymałam odżywkę LashVolution, której zadaniem jest wzmocnienie i zagęszczenie rzęs. Czy tak będzie przekonamy się po miesięcznej kuracji, dlatego dzisiaj pokaże Wam moje rzęsy - przed, jednak najpierw przeczytajcie kilka informacji o tym specyfiku. 

LASHVOLUTION, serum pobudzające wzrost rzęs

INFORMACJE OD PRODUCENTA, LashVolution

LashVolution to serum do rzęs o wysokiej skuteczności, które stymuluje i przyśpiesza wzrost rzęs oraz zwiększa ich objętość i gęstość. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć długie gęste i mocne rzęsy. Idealny dla osób, które mają zniszczone, krótkie i słabe rzęsy.
Twoje rzęsy już po 4 tygodniach będą dłuższe i bardziej lśniące, a Ty zyskasz zniewalające spojrzenie. Dzięki wykorzystaniu peptydów, jak również unikalnemu połączeniu substancji aktywnych serum LashVolution bezpiecznie i skutecznie stymuluję wzrost rzęs. Obecna w recepturze niacyna oraz ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, stosowane w preparatach przeciwko wypadaniu włosów, zapewniają długotrwałe efekty. Ekstrakt z rumianku działa regenerująco oraz bakteriostatycznie. LashVolution został również wzbogacony o ekstrakt z zielonej herbaty, który będzie działał tonizująco w miejscu nakładania serum. 
Sposób użycia: LashVolution powinien być stosowany na noc po demakijaży skóry wokół oczu. Należy nakładać niewielką ilość preparatu, za pomocą pędzelka, bezpośrednio na czystą skórę górnej powieki - wzdłuż linii rzęs. 
Więcej informacji: LashVolution 

Dłuższe rzęsy o 87%
Gęstsze rzęsy o 80%
Poprawa kondycji rzęs 

*Pierwsze efekty możliwe
już po 2 tygodniach
Odżywka zapakowana jest bardzo estetycznie, białe pudełeczko z niebieskimi dodatkami, dzięki czemu wygląda na bardzo luksusowy kosmetyk (takie to ja lubię). Zestaw dodatkowo zawiera informacje o kosmetyku, sposobie użycia oraz linijkę, która umożliwia pomiar wzrostu długości rzęs (będziecie mogli zobaczyć faktyczne efekty).
Aktualnie moje rzęsy wyglądają tak: 
O efektach poinformuje za miesiąc!
A od dzisiaj zaczynam aplikowanie odżywki. 

Mieliście już styczność z tą odżywką??? Jakie są Wasze opinie???


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde