BlendyGo3 – celebruj razem z nami 5 urodziny BlendyGo i zgarniaj nagrody!

Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3
To już 5-te urodziny BlendyGo! Z tej okazji marka przygotowała dla Ciebie wiele atrakcji. Jedną z nich jest najniższa w historii cena blendera – tylko 199 zł! Ponadto do wygrania ciekawe nagrody, o czym opowiem w pozostałej części wpisu.

5-te urodziny marki BlendyGo

BlendyGo nie jest zwykłym blenderem, to styl życia łączący zdrowie i przyjemności w jedno. Pisali o niej między innymi: Forbes, Onet, Elle, LNE. Ponadto BlendyGo może pochwalić się takimi nagrodami jak: Diamenty Beauty, Influencer’s Top, Laur Branży Beauty. 5-te urodziny marki są tylko dowodem na to jak silną pozycję zdobyła na rynku.

Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3
Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3

BlendyGo3 dla lepszego zdrowia

BlendyGo3 to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, ale nie wiedzą od czego zacząć. To również świetne rozwiązanie dla osób, które już od dawna o siebie dbają. To produkt bezprzewodowy, lekki, który możesz zabierać ze sobą w dowolne miejsce: na spacer, siłownię, do pracy, do szkoły, na uczelnię, na wyprawę w góry, czy na plażę – gdziekolwiek tylko zechcesz. Nie musisz zabierać ze sobą szklanki. Koktajl możesz pić bezpośrednio ze specjalnie zamontowanego kielicha o pojemności 550 ml. Prawda, że proste?

Tutaj kupisz BlendyGo3.

Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3

Zalety BlendyGo3

Zalety BlendyGo3 można wymieniać bez końca, ale skupmy się na tych najważniejszych!

1. Bezprzewodowy i łatwy w obsłudze

BlendyGo3 to bezprzewodowy blender, który ładujesz za pomocą kabla USB. Pełne załadowanie baraterii pozwala na użycie blendera aż do 25 razy. Aby go włączyć wystarczy do kielicha wrzucić swoje ulubione warzywa lub owoce, dobrze zakręcić i nacisnąć przycisk. To jak długo będą pracować ostrza zależy tylko od Ciebie - od tego jaką formę koktajlu preferujesz. Są one na tyle silne, że w połączeniu z silnikiem nowej generacji opartym o technologię BlendPro bez trudu rozdrobnią lód, orzechy i twarde warzywa.

2. Bezproblemowe mycie

Ile razy psioczyłaś/eś, na duże blendery składające się z kilkunastu części, które bardzo trudno jest domyć? Ile razy odłożyłaś/eś przygotowanie koktajlu ze względu na pozostały bałagan? Z blendyGo3 to nie problem! Wystarczy, że po spożyciu koktajlu nalejesz do kielicha wodę z odrobiną płynu do mycia naczyń, zakręcisz wieczko i uruchomisz blender. Tworząca się piana i wirowana woda, świetnie usuną brud z kielicha i ostrzy. Na koniec wystarczy jeszcze tylko całość dobrze wypłukać letnią wodą i gotowe!

3. Podręczny, mocny i niezawodny!

BlendyGo3 jest urządzeniem niezwykle wygodnym i poręcznym, sami ostatnio się o tym przekonaliśmy zabierając go ze sobą na wypad w góry. Bez żadnego problemu zmieścił się do plecaka, nie zajmując dużo miejsca i nie obciążając zbytnio pleców. Jego moc pozwoliła rozdrobnić marchewkę i awokado. Tryb pulsacyjny świetnie sprawdza się w przypadku bardzo twardych owoców i warzyw.

BlednyGo3 to niezwykły design. Dostępny jest w 10 pięknych kolorach. Przygotujesz w nim: koktajle, musy, szejki białkowe, pasty, sosy, kawę mrożoną, naleśniki czy gofry. BlendyGo3 to niezawodność, praktyczność, moc i styl! Masz już go u siebie?

Konkurs z BlendyGo

Z okazji 5 urodziny BlendyGo, marka przygotowałam fantastyczne nagrody, dzięki którym możesz wziąć udział we wspólnej celebracji. Przede wszystkim masz okazję kupić blender po rekordowej niskiej cenie – tylko 199 zł. Ponadto masz szansę wygrać fantastyczne nagrody!
Nagroda główna to rajski pobyt na Bali. Pozostałe dwie nagrody to – 2x Iphone15. To świetna okazja, której nie można przegapić.

W konkursie możesz wziąć udział klikając w ten link.

Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3
Wygraj wycieczkę na Bali z blendygo3

Nie odkładaj na później! Zmień swój tryb życia i zwiększ swoje szansę na odpoczynek na rajskiej wyspie Bali.

BlendyGo3 to blender, który odmieni Twoje życie! Lubisz koktajle, ale nie lubisz bałaganu, który zostaje po ich przygotowaniu? Z BlendyGo3 to nie problem! Dzięki prostej konstrukcji blendera, jego mycie zajmuje dosłownie kilka sekund! Jego moc rozdrobni mrożone owoce, czy warzywa, a ergonomiczny kształt zmieści się w plecaku czy torebce.

To produkt, który pomoże Ci zdrowo się odżywiać i zmienić tryb życia na lepszy.

Jak Ci się podoba to urządzenie? Znalazłaś/eś już zastosowanie blendera BledyGo3 u siebie?


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde