Tusz do rzęs volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS – Pure Beauty

Box kosmetyczny – Rozkwitaj! Pure BeautyKrótki, rzadkie, a do tego cienkie rzęsy – mowa tutaj oczywiście o moich rzęsach :). Jest tylko jedna odżywka, która jest w stanie je podreperować, ale jej koszt to 200 zł, a więc zapewne nie wrócę do niej zbyt szybko :). Na szczęście są takie tusze do rzęs, które potrafią podkreślić oko i taki właśnie jest volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS.


Tusz do rzęs volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS

Z silikonową szczoteczką nigdy nie było mi po drodze, a więc jak otwarłam tusz do rzęs volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS, pomyślałam – nie tylko nie to, znów nie dla mnie :(. Na szczęście dałam mu szansę i dobrze zrobiłam!

Jego silikonowa, wygięta szczoteczka, działa cuda!

W przypadku tuszu do rzęs volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS mamy do czynienia właśnie z silikonową, wygiętą szczoteczką, która przepięknie podkreśla rzęsy, ładnie je od siebie rozdzielając i dodatkowo wydłużając. Tusz zawarty w tubce po wyschnięciu na włoskach nie osypuje się i zapewnia trwały efekt. Atutem tego produktu jest również ciekawy wygląd zewnętrzny oraz przystępna cena.

Tusz do rzęs volumen glamour lift & stretch, BOURJOIS tworzy efekt otwartego oka unosząc rzęsy od nasady. Lekka formuła wzbogacona witaminą C i Phytocycle™ Orange zapewnia świeże spojrzenie oraz wzmacnia i chroni rzęsy.

Ja jestem zdecydowanie na tak! Jeśli jeszcze nie poznałaś tego tuszu, koniecznie musisz nadrobić! 

Tusz znalazłam w boxie kosmetycznym Rozkwitaj

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde