Antyperspirant dla skóry wrażliwej, PERSPIREX | Pure Beauty

Box kosmetyczny – Rozkwitaj! Pure BeautyNiewielka kulka, a potrafi zdziałać cuda! Nic tak nie przeszkadza jak problem z potem i okropnymi plamami pod pachami. Na szczęście są takie produkty jak PERSPIREX, które na prawdę działają!


Antyperspirant dla skóry wrażliwej, PERSPIREX

Antyperspirant roll-on PERSPIREX to produkt przeznaczony dla niej i dla niego, który może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Jego zadaniem jest redukcja wydzielania potu, zapewnienie skórze poczucia komfortu, świeżości i suchości. Produkt ten gwarantuje 3-5 dni ochrony już po pierwszej aplikacji, a najlepiej działa w nocy kiedy to działanie gruczołów jest mniejsze. Jego formuła wzbogacona została o aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry CPX.

Produkt należy aplikować na suchą, czystą skórę, rozkładając go równomiernie tuż przed snem. Początkowo należy aplikować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie przez 2-3 noce w tygodniu, dla utrzymania efektu.

Czy faktycznie działa?

Działa! Jak dla mnie to jeden z lepszych antyperspirantów, który miałam okazję stosować. Spełnia swoją rolę w 100%, utrzymując suchą skórę przez cały dzień, likwiduje przykry zapach i nie plami ubrań. Zdecydowanie produkt warty polecenia! Dodatkowo nie uczula, w prawidłowy sposób stosowany nie podrażnia, szybko się wchłania, jest praktycznie bezwonny i mimo swojej małej pojemności jest bardzo wydajny.

Skład:

Aqua, Aluminum Chloride, Dipropylheptyl Carbonate, PPG-20, Methyl Glucose Ether, C15-19 Alkane, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Tocopherol, Sodium Hydroxide.

Warto pamiętać, żeby produkty nie był stosowany na podrażnioną skórę i tuż po goleniu.

Znasz antyperspirant dla skóry wrażliwej, PERSPIREX?

Produkt znalazłam w boxie kosmetycznym Pure Beauty Rozkwitaj


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde