Torebki i plecaki Anekke - modne, stylowe i wygodne rozwiązanie na co dzień i na podróż

Modne i stylowe torebki i plecaki
Torebka to nieodłączny element każdej damskiej stylizacji. To dodatek, który dopełnia styl, podkreśla charakter oraz dodaje elegancji. Choć nie tylko, bo głównym celem damskich torebek jest przechowanie niezbędnych przedmiotów potrzebnych w danej sytuacji takich jak: portfel, klucze, kosmetyki, planner, dokumenty etc. To co umieścisz w swojej torebce, zależy od sytuacji, okoliczności i Twoich zapotrzebowań. Zdradzę Ci, że w mojej torebce znajdują się tylko podstawowe rzeczy: klucze, portfel, mały perfum, szminka i planner, z którym się nie rozstaję. A co znalazłabym w Twojej torebce?

Modne i stylowe torebki i plecaki

Torebka świadczy o charakterze swojej właścicielki, w końcu każda z nas ma swój styl. Jedna wybierze model ze zdobieniami, druga klasyczny, stonowany i to jest właśnie piękne w naszym świecie - jedna rzecz, a pokazuje jak bardzo jesteśmy różni.

Gdzie szukać stylowych torebek i plecaków damskich? Ostatnie moje odkrycie, czyli https://higo.com.pl, sklep z markowym obuwiem i różnymi akcesoriami w tym ciekawymi egzemplarzami torebek i plecaków!

Modne i stylowe torebki i plecaki

Torebki damskie Anekke

Torebki damskie Anekke, zrobiły na mnie tak duże wrażenie, że nie mogłam o nich tutaj nie wspomnieć! Inspiracją do stworzenia tych torebek były kobiety oraz podróże. Każda z torebek nawiązuje do poszczególnych miejsc na świecie, są to torebki przeznaczone na co dzień, ale równie świetnie sprawdzą się w podróży. To doskonały wybór dla kobiet, które cenią wygodne rozwiązania oraz stawiają na nietuzinkowy styl. Torebki damskie Anekke wyróżniają ciekawe modele z różnym rozmieszczeniem kieszonek oraz nietypowe grafiki.


Plecaki damskie Anekke

Wybierając się w podróż czy chociażby wypad na miasto, świetnym rozwiązaniem okazują się plecaki. W zależności od pojemności, wrzucisz do niego książki, dokumenty, laptopa, ciuchy, a nawet drobne zakupy. Co ważne wybierając plecak nie obciążasz jednego ramienia, a ciężar rozkładasz równomiernie na całe plecy. Dla mnie to świetna opcja, zwłaszcza gdy wiem, że mam sporo dźwigania. Aktualnie plecaki nie są traktowane tylko i wyłącznie jako atrybut ucznia, dzisiaj jest to modny dodatek, który może być noszony przez każdego z nas!

Plecaki damskie Anekke to nie tylko świetna pojemności, ale i unikatowy styl. W ofercie znajdziesz 5 modeli, każdy ma w sobie coś nietypowego, koniecznie musisz to sprawdzić!

Anekke to hiszpańska firma, która działa już od 2014 roku, a założona została przez trzech braci. Celem firmy było tworzenie nietuzinkowej galanterii dla kobiet, a ich inspiracją były podróże. Ankkke wyróżnia się nietypowym designem, są postrzegane jako małe dzieło sztuki. Nic dziwnego – prezentują się obłędnie!

Koniecznie napisz w komentarzu co wybierasz torebkę, czy plecak i czy znasz firmę Anekke.


Na stronie higo.com.pl znajdziesz również wiele innych ciekawych marek, które oferują piękne torebki i plecaki damskie.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde