Nowaled – profesjonalne oświetlenie

 

Jakim sposobem tak to szybko przeleciało? Dopiero było lato, a teraz już praktycznie końcówka roku i będziemy szykować się do świąt. W tym roku zapowiada się nieco więcej wolnego, jeszcze planów brak, ale chciałabym te święta spędzić w nieco inny sposób niż zwykle. Zobaczymy czy się uda. Na pewno w grudniu wybierzmy się na jarmark świąteczny!Kolejny raz coś dla większych firm, tym razem w swoim poście wspomnę gdzie szukać profesjonalnego oświetlenia, między innymi do hal produkcyjnych.


NOWALED: Oprawy / Oświetlenie Przemysłowe Led, Lampy Ledowe Zewnętrzne  Oświetleniowe Uliczne

Profesjonalne oświetlenie

Nowaled to producent opraw przemysłowych LED, który na rynku jest już od 2013 roku. Ich siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie mają okazję współpracować z wieloma doradcami czy projektantami. Firma stawia na produkty o wysokich parametrach, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością oraz niską awaryjnością. W ofercie Nowaled znajdziesz oprawy przemysłowe, które mogą być wykorzystane w zakładach przemysłowych, produkcyjnych, magazynach, przy oświetleniu ulicznym itd., oraz sterowanie oświetleniem.

Nowaled to polski producent LED, który oferuje kompleksowe rozwiązania, a produkty przez nich oferowane posiadają certyfikaty.

Koniecznie zapoznaj się z ofertą nowaled.pl.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde