Adopt – Cubana | słodki zapach z linii zapachowej Fruits & Pleasure

Woda toaletowa na co dzień - kubańskie rytmy
Markę Adopt poznałam już jakiś czas temu dzięki Pure Beauty, wówczas testowałam zapach Midnight, który mocno przypadł mi do gustu. Idealny na jesienną lub zimową porę. Tym razem w moje ręce trafił aromat Cubana, który od razu skojarzył mi się z Kubą i wakacyjnymi wojażami.Adopt Cubana

Adopt Cubana to aromat, z którym natychmiastowo przenoszę się w kubańskie klimaty, sączę drineczka z palemką i rozkoszuję się egzotycznym klimatem.

Nuty głowy: cytryna, marakuja
Nuty serca: jaśmin, mango
Nuty bazy: akord słoneczny, wanilia


Zapach stworzony został w stolicy perfum - Grasse, a jego twórcą jest Philippa Hardela. To aromat słodki, pochodzący z linii zapachowej Fruits & Pleasure. Dla mnie jest to idealne odzwierciedlenie lata, słonecznych dni. To połączenie słodyczy z owocami, które może oczarować niejedną osobę. Wanilia cudownie otula, a gdzieś w tle przebija się cytryna i jaśmin. Połączenie dość intrygujące.

Woda toaletowa na co dzień - kubańskie rytmy
Woda toaletowa na co dzień - kubańskie rytmy

Zapach umieszczony został w niewielkim flakoniku, o pojemności 30ml, który doskonale sprawdzi się do torebki lub walizki podróżnej. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o trwałości perfum, bo, mimo iż wydają się niskobudżetową wersją perfum, to są bardzo trwałe. Co prawda w celu utrzymania ich dłużej warto w ciągu dnia dodatkowo się spryskać, ale spokojnie będziesz pachnieć nimi przez cały dzień. Polecam! Aromat totalnie trafił w moje gusta.

Napisz czy znacz zapachy Adopt i czy masz swojego ulubieńca.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde