Męska golarka Shav, czyli golenie bez zacięć

Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy
Golenie, zwłaszcza miejsc intymnych od zawsze było i jest tematem tabu. Raczej się go nie porusza, a gdy ktoś zapyta od razu chcemy jak najszybciej zmienić przebieg rozmowy. W zasadzie nic dziwnego, w końcu ktoś wchodzi w Twoją strefę „tajemniczości”, o której z reguły nie chcemy się wypowiadać. Dzisiaj spróbuję nieco naruszyć te bariery, ale spokojnie nie oczekuję od Ciebie odpowiedzi, czy depilujesz miejsca intymne, czy też nie! To indywidualna sprawa każdego!W dzisiejszym poście przedstawię Ci męską golarką Shav, bo to właśnie o męskiej depilacji będziemy „rozmawiać”.

Męska golarka Shav

Shav to Polska marka mająca siedzibę pod Krakowem, a jej celem jest pomoc mężczyznom w dbaniu o higienę oraz estetykę ciała, podnosząc tym samym pewność siebie. Shav może pochwalić się niezbędnymi certyfikatami oraz artykułami w Forbes, czy Onet. Ich maszynka to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale i bezpieczeństwo dla skóry.

Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy
Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy

O urządzeniu Shav

Golarka stworzona została przez mężczyznę dla mężczyzn w celu komfortowego usunięcia niechcianego owłosienia. Dużym atutem jest technologia CutFree, która daje poczucie bezpieczeństwa podczas golenia. To gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale skuteczności i dokładności. Skóra po użyciu jest idealnie gładka. Ostrze dołączone do maszynki wykonane zostało ze stali nierdzewnej, które zapewnia wysoką trwałość i jakość. Jest odporne na uszkodzenia oraz minimalizuje ryzyko podrażnień. Kolejnym atutem golarki Shav jest podświetlenie obszaru golenia, dzięki czemu masz kontrolę i widzisz każdy niechciany włos.
Czym jeszcze charakteryzuje się golarka Shav? Wodoodporność - może być użyta w każdych warunkach, nawet pod prysznicem, dzięki czemu golenie jest znacznie łatwiejsze. Ponadto bez problemu wyczyścisz ją pod bieżącą wodą. Oczywiście urządzenie Shav jest bezprzewodowe i w komplecie posiada stację dokującą z funkcją ładowania. Wystarczy po każdym użyciu włożyć golarkę do stacji i masz gwarancję, że będzie zawsze gotowa do użytku. Ponadto przy depilacji, nie przeszkadza Ci żaden kabelek.

Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy

Golarka Shav to doskonały pomysł na prezent dla faceta dbającego o siebie. To urządzenie, które nie tylko eliminuje niechciane włoski, ale i podniesie pewność siebie każdego mężczyzny.

Shav to:

- MAKSYMALNA WYGODA,
- BEZPIECZEŃSTWO,
- BRAK ZACIĘĆ I PODRAŻNIEŃ,
- IDEALNIE GŁADKA SKÓRA,
- ŁATWA OBSŁUGA,
- WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE,
- DOSKONAŁY ZAMIENNIK MASZYNKI JEDNORAZOWEJ.


Maszynka Shave może być użyta do depilacji: pach, klatki piersiowej, brzucha, nóg i trudno dostępnych miejsc. W zestawie wraz z golarką otrzymasz: stację dokującą oraz dwie nasadki (1,5mm i 3 mm).

Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy
Maszynka do golenia miejsc intymnych - kod rabatowy

Koniecznie sprawdź działanie maszynki Shav, odwiedź stronę shav.pl i poznaj to urządzenie! Może akurat szukasz prezentu dla swojego partnera? A może chcesz oczarować swoją partnerkę? Jestem pewna, że będzie Ci wdzięczna.

Z hasłem SHAVBLOG zyskaj 15% rabatu na urządzenie Shav. Uwaga! Kod jest aktywny do wyczerpania zapasów, a więc nie zwlekaj!

Ciągłe golenie skóry maszynką jednorazową sprawia, że na naszym ciele pojawiają się podrażnienia i zacięcia. Aby tego uniknąć warto sięgnąć po takie rozwiązanie jak Shav, które pomoże Ci się pozbyć problemu niechcianych włosów. Ze swojego doświadczenia wiem, ile razy po depilacji moja skóra była zaczerwieniona i wrażliwa. Nie jest to nic przyjemnego, a w zasadzie jest to kłopotliwe i stresujące.

A Ty jak podchodzisz do męskiej depilacji ciała?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde